به گزارش بوشکان نیوز، محمدحسین احمدی صبح امروز در نشست مسئولان دشتستان اظهار داشت: نظارت بر بازار و رضایتمندی مردم از مهم‌ترین برنامه‌های مسئولان این اداره است و در این مسیر اهتمام جدی داریم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از اجرای طرح نظارتی شب یلدا در دشتستان خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به فرا رسیدن آئین سنتی شب یلدا و افزایش تقاضای مردم برای خرید کالاهای مرسوم این ایام همانند آجیل و خشکبار، شیرینی و میوه (به‌ویژه هندوانه) و به منظور جلوگیری از هرگونه افزایش بی رویه قیمت‌ها و برخورد با متخلفان، اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان ضمن انسجام تمام نیروهای بازرس طبق سنوات گذشته طرح نظارتی ویژه آئین شب یلدا را به مرحله اجرا می‌گذارد.

احمدی همچنین از انجام ۲۴۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی از ابتدای آذر ماه تاکنون خبر داد و گفت: طی این بازرسی‌ها ۹۱ مورد تخلف از واحدهای صنفی کشف که پرونده آنها برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است.

وی ادامه داد: در این مدت ۳۷  مورد گزارش مردمی از طریق تلفن ۱۲۴ دریافت شده که پس از رسیدگی برای ۲۴ مورد پرونده تشکیل شده و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

احمدی در پایان تصریح کرد: از عموم همشهریان محترم تقاضا می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی و عدم درج قیمت مراتب را به تلفن ۱۲۴ ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان گزارش کنند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.