به گزارش بوشکان نیوز به نقل از دوراهک نیوز، شنبه شب،دکتر محمد آقاجانی معاون درمانی وزارت بهداشت و درمان، دکتر محمد جواد کیان مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت،مهندس محسن امیریان مشاور نیروی انسانی شرکت ملی نفت دکتر غلامرضا حیدری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دکتر شیخ موسی احمدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار کنگان از بیمارستان امام خمینی کنگان بازدید کردند .

50

بنری که از سال ۸۷ تا الا بر سردر ورودی بیمارستان کنگان نصب است .

 

52

54

تنها اتاق بخش اورانس برای تزریقات و …………… در بیمارستان کنگان

53

وضعیت اسفبار بخش بستری بیمارستان کنگان از سیستم سرمایش آن  گرفته تا لباس پاره پاره بیمار  که نزدیک بود در حضور همگان اشک شیخ موسی جاری شود.

دکتر شیخ موسی فقط آهی کشید و گفت: من حرفی برای گفتن ندارم .

63 68 67 66 65  57

 

وضعیت تاسف بار تخت های بیماران  در بخش بستری بیمارستان امام خمینی کنگان.

59

نکته جالب در این بازید که از قبل نیز  هماهنگ شده بود، حضور نداشتن برخی مسئولین بخشهای این بیمارستان  بویژه بخش دیالیزبود که بتوانند  توضیحات لازم را در بخش دیالیز این بیمارستان به مسئولین بازدید کننده ارائه دهند.

60

گلایه پدری که مدعی بود همسرم با اینکه درد شدیدی برای زایمان داشت و دچار خونریزی شدید هم بود بعد از مراجعه به  بخش زایمان  متاسفانه پرسنل این بخش بدون توجه به وضعیت بیمار ما از پذیرش همسرم  تا فردای آنروزممانعت کردند و همسرم دو فرزند خود را   بعد از تحویل گرفتن بیمارمان در بخش زایمان این بیمارستان سقط نمود.

62 

61

گلایه همراه بیماری که چند روز است مادرشان بستری است و دستور پزشک این بوده که در بخش icu باید بیمار بستری شوند اما بعد از گذشت چند روز باز هم بدلیل نبود تخت خالی در این بخش وضعیت بیمار ما در بلاتکلیفی به سر می برد.

51