امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ | کد خبر : 10138
     
 • http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSOuZ_MJ4gM7pELoQSYFp9IWHh5crA7ZRUce_WhctAxA85vtLWqogبه گزارش بوشکان نیوز، سیدمهدی موسوی نژاد در گفت‌گو با دانا در نقد اظهارات مشاور رئیس جمهور مبنی بر عوام بودن تاکسی داران و تربیت اجتماعی نداشتن مردم ایران اظهار داشت: متأسفانه سریع القلم داشته های خود را به نداشته های مردم نسبت می‌دهد و آنچه که زیبنده خودش هست را به مردم نسبت داده است.

  با این برخورد باید هرچه سریع تر برخورد جدی شود و سریع القلم نیز باید از ملت شریف ایران عذرخواهی کند؛ چرا که حرف هایی که زده شده و توهینی که صورت گرفته است متناسب با شأن مردم ایران نیست.

  این مردم همان کسانی هستند که در هشت سال دفاع مقدس با مقاومت خود جنگ را پیش بردند و در طول تاریخ انقلاب اسلامی با هوشیاری خود، توطئه ها و کید و مکر دشمن را خنثی کردند.

  نادانی آقایان باعث شده است تا این آگاهی مردم را نبینند و به شعور سیاسی مردم توهین کنند که باعث به وجود آمدن تنش های جدی شود.

  این افرادی که به دنبال مطامع سیاسی خود هستند اطراف روحانی وجود دارند و باید رئیس جمهور این افراد را از خودش جدا کند؛ چرا که این افراد بیشتر به وجه وی لطمه می زنند.

  نظرات کاربران در "با مشاور رییس جمهور برخورد شود"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان