امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ | کد خبر : 10164
     
 • به گزارش بوشکان نیوز محمد ضامنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جم اظهار داشت: اداره برق در راستای رفاه و آسایش مردم اهتمام جدی دارد و برای جلب رضایتمندی مردم تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم.

  وی از سرقت ۵۵۰ کیلوگرم کابل شبکه‌های برق در شهرستان جم خبر داد و افزود: طی سه روز بیش از ۵۵۰ کیلوگرم کابل‌های برق شهرستان جم به سرقت رفته است.

  رئیس اداره برق شهرستان جم خاطرنشان کرد: ارزش ریالی خسارت وارده به این اداره رقمی بالغ بر ۲۷۰ میلیون ریال است.

  ضامنی تصریح کرد: با بررسی‌های انجام گرفته، سرقت از روستاهای صیدی محله عباس‌آباد، کوری‌منظر و اکبر‌آباد صورت گرفته است.

  وی درباره سوابق این سرقت‌ها گفت: در گذشته نیز سرقت‌هایی از این مجموعه صورت گرفته که با تلاش ماموران انتظامی شهرستان بیش از ۸۰ درصد از سارقین به دام افتادند و خسارت این اداره را پرداخت و یا پرونده‌های آنها در جریان است.

  این مسئول از مردم خواست هر گونه رفت و آمد مشکوک به محله زندگی خود را به نیروی انتظامی و آگاهی شهرستان اطلاع دهند و در صورت بروز قطعی برق بلافاصله با این اداره تماس بگیرند.

  ضامنی بیشترین میزان سرقت را در فصل زمستان بر شمرد و افزود: معمولا به علت خاموش بودن کولرها و عدم حساسیت مردم به نبود برق سارقان این فصل سال را انتخاب می‌کنند.

  رئیس اداره برق شهرستان جم یادآور شد: کار بازسازی شبکه‌های آسیب‌دیده بلافاصله شروع شده و هیچ‌گونه مشکلی در توزیع برق در این نقاط وجود ندارد.

  وی از همکاران پرتلاش خود در این اداره که بدون فوت وقت نسبت به رفع مشکلات اقدام می‌کنند تقدیر کرد.

  نظرات کاربران در "سرقت ۵۵۰ کیلو کابل برق در جم"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان