به گزارش بوشکان نیوز محمد ضامنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جم اظهار داشت: اداره برق در راستای رفاه و آسایش مردم اهتمام جدی دارد و برای جلب رضایتمندی مردم تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم.

وی از سرقت ۵۵۰ کیلوگرم کابل شبکه‌های برق در شهرستان جم خبر داد و افزود: طی سه روز بیش از ۵۵۰ کیلوگرم کابل‌های برق شهرستان جم به سرقت رفته است.

رئیس اداره برق شهرستان جم خاطرنشان کرد: ارزش ریالی خسارت وارده به این اداره رقمی بالغ بر ۲۷۰ میلیون ریال است.

ضامنی تصریح کرد: با بررسی‌های انجام گرفته، سرقت از روستاهای صیدی محله عباس‌آباد، کوری‌منظر و اکبر‌آباد صورت گرفته است.

وی درباره سوابق این سرقت‌ها گفت: در گذشته نیز سرقت‌هایی از این مجموعه صورت گرفته که با تلاش ماموران انتظامی شهرستان بیش از ۸۰ درصد از سارقین به دام افتادند و خسارت این اداره را پرداخت و یا پرونده‌های آنها در جریان است.

این مسئول از مردم خواست هر گونه رفت و آمد مشکوک به محله زندگی خود را به نیروی انتظامی و آگاهی شهرستان اطلاع دهند و در صورت بروز قطعی برق بلافاصله با این اداره تماس بگیرند.

ضامنی بیشترین میزان سرقت را در فصل زمستان بر شمرد و افزود: معمولا به علت خاموش بودن کولرها و عدم حساسیت مردم به نبود برق سارقان این فصل سال را انتخاب می‌کنند.

رئیس اداره برق شهرستان جم یادآور شد: کار بازسازی شبکه‌های آسیب‌دیده بلافاصله شروع شده و هیچ‌گونه مشکلی در توزیع برق در این نقاط وجود ندارد.

وی از همکاران پرتلاش خود در این اداره که بدون فوت وقت نسبت به رفع مشکلات اقدام می‌کنند تقدیر کرد.