به گزارش بوشکان نیوز به نقل از تسنیم، عبدالکریم جمیری در جمع بانوان بوشهری با بیان اینکه حجاب یک فرهنگ و نگرش است و با تبلیغ و ترویج  و انجام کارهای فرهنگی آن را در جامعه رواج داد اظهار کرد: مدیران اجرایی باید پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم باشند و نمایندگان تنها می توانند منتقل کننده خواسته‌های مردم به آنان باشند.

عضو کمیسیون انرژی با بیان اینکه  مبلمان شهری بوشهر زیبنده این شهر نیست افزود: وجود کاستی هایی در شهر بوشهر بر هیچ‌کس پوشیده نیست و باید تلاش کرد که شهری در شان مردم بوشهر داشته باشیم و باید چهره شهر تغییر و بهبود یابد.

جمیری با اشاره به منع شنا بانوان در دریا بیان کرد: تا مکانی مناسب برای شنا کردن بانوان بوشهری آماده نکنیم نمیتوانیم آنها را در دریا منع کرد و مسئولان باید به راه اندازی یک پلاژ در شان بانوان بوشهری که همجوار دریای نیلگون خلیج فارس هستند تلاش کنند.

نماینده مردم بوشهر ترویج حجاب اسلامی را وظیفه مهم بانوان دانست و خاطرنشان کرد: حجاب یک فرهنگ و نگرش است و با تبلیغ و ترویج  و انجام کارهای فرهنگی می توان آن را در جامعه رواج داد و در این بین بانوان نقش ارزنده و ویژه‌ای دارند.

زهرا رضایی جانشین شورای اسلامی شهر بوشهرنیز با بیان اینکه پلاژ بانوان بوشهر راه اندازی شده است افزود: پلاژ بانوان در بوشهر همیشه آماده حضوربانوان است و بانوان برای برطرف شدن مشکلات این مکان تفریحی می توانند نظریات خود را  به شورای اسلامی ارائه دهند.