امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲ | کد خبر : 10501
     
 • به گزارش بوشکان نیوز؛ فرهاد محرابی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: یکی از همکاران واحد حراست شرکت پالایش گاز فجر جم با خونریزی گوارشی در نیمه شب به درمانگاه مرکز سلامت کار مراجعه می‌کند که ناگهان دچار کاهش سطح هوشیاری و متعاقب آن ایست قلبی – تنفسی می‌شود.

  وی افزود: با اقدامات به موقع دکتر کورش شیرانی و عسکر صحی‌پور پرستار کشیک عملیات احیاء به سرعت انجام و پس از بهبود شرایط اولیه بیمار به بیمارستان توحید اعزام می‌شود.

  این مسئول خاطرنشان کرد: یک مصدوم دیگر نیز در اثر حادثه رانندگی در خارج از محیط پالایشگاه توسط اورژانس جاده‌ای به مرکز سلامت کار فجر جم منتقل می‌شود.

  محرابی تصریح کرد: در معاینه اولیه عدم هوشیاری و مشکلات تنفسی و نیاز به لوله‌گذاری در ریه مشخص می‌شود و از آنجائیکه بیمار به دلیل ضربه به سر و احتمالاً خونریزی ساقه مغزی دچار اسپاسم فک و حنجره بوده کار لوله‌گذاری فوق‌العاده دشوار و تقریباً غیرممکن می‌شود.

  وی اضافه کرد: دکتر شیرانی با تبحر و تلاش بسیار و همکاری پرستاران کشیک( مجید جوکار و رسول آریانا یکتا) این اقدام مهم را انجام داده و پس از انجام عملیات احیاء، بیمار به بیمارستان توحید اعزام می‌شود.

  محرابی در پایان متذکر شد: بهداشت و درمان صنعت نفت از تمام توان و ظرفیت موجود برای بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی در این منطقه بهره می‌برد و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

  نظرات کاربران در "نجات ۲ نفر از مرگ حتمی در جم"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان