بـوشــکان نیـوز
تیتر اول
حضور پر شور دانش آموزان بوشکانی در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

حضور پر شور دانش آموزان بوشکانی در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

همزمان با راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در سراسر کشور دانش آموزان مدارس شهر بوشکان در مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ...

ادامه مطلب...
 • کد خبر : 10867
 • تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۹
 • ۱ نظر چاپ
 • بوشهری‌ها تشنه صعود به لیگ برتر

  بوشکان نیوز: ایرانجوان به عنوان تنها تیم استان بوشهر در لیگ دسته اول فوتبال و در صدر جدول این لیگ حضور دارد اما مشکلات مالی این تیم را رنج می‌دهد و لازم است که مسئولان برای حل مشکلات، به کمک این تیم بیایند.

  به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر؛ تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر از تیم‌های ریشه دار فوتبال استان بوشهر است که در کنار تیم شاهین بوشهر دارای بیشترین تعداد هوادار در سطح استان بوشهر است صعود این تیم به لیگ برتر می‌تواند بار دیگر باعث آشتی فوتبال‌دوستان بوشهری با این رشته ورزشی شود.

  این تیم بیش از ۶۵ سال سابقه دارد و همواره به عنوان یکی از دو قطب بزرگ فوتبال استان بوشهر مطرح بوده است و افتخارات بسیار زیادی نیز در سطح فوتبال استان بوشهر و همچنین مسابقات فوتبال کشوری دارد.

  ایرانجوان دو سال پیش تا آستانه صعود به لیگ برتر پیش آمد ولی در دو دیدار رفت و برگشت موفق نشد مقابل تیم گهر درود استان لرستان به برتری برسد و از صعود به لیگ باز ماند.

  پس از اینکه تیم شاهین بوشهر از لیگ برتر به دسته اول سقوط کرد، هواداران انتظار داشتند نمایندگان آنها در لیگ دسته اول بار دیگر به لیگ دسته اول صعود کنند ولی این امر محقق شد تا بوشهر هیچ نماینده‌ای در لیگ برتر ندارد.

  امسال تیم ایرانجوان بوشهر با تکیه بر بازیکنان و کادر فنی بومی خود توانسته است بازی‌های بسیار خوبی را به نمایش بگذارد و در حال حاضر در صدر جدول رده‌بندی لیگ دسته اول قرار دارد.

  هواداران بوشهری بیش از هر زمان دیگری برای صعود ایرانجوان به لیگ برتر امیدوار هستند و انتظار دارند این تیم با حمایت مسئولان، خواسته مسئولان را برآورده سازد.

  ایرانجوان از مشکلات مالی رنج می‌کشد و لازم است همین امروز که این تیم در صدر جدول است و این مشکلات کار را برای ایرانجوان سخت‌تر نکرده است، مسئولان به یاری این تیم بشتابند.

  به منظور بررسی مشکلات و چاره‌اندیشی مسئولان استان برای تیم ایرانجوان بوشهر، عصر چهارشنبه مسئولان ورزش استان و استاندار بوشهر به محل تمرین این تیم رفتند.

  ایرانجوان همواره با عدم همکاری مسئولان روبرو بوده است/ با حل مشکلات مالی لیگ برتری می‌شویم

  مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایران‌جوان بوشهر به قدمت ۶۵ ساله باشگاه ایرانجوان بوشهر اشاره کرد و اظهار داشت: ایرانجوان از تیم‌های ریشه‌دار و با سابقه استان بوشهر است که در همواره به عنوان یکی از قطب‌های فوتبال بوشهر مطرح بوده است.

  جعفر پور کبگانی به برخی از اصول و مقررات این باشگاه اشاره کرد و افزود: مسائل اخلاقی و منش پهلوانی جایگاه ویژه‌ای در باشگاه ایرانجوان بوشهر دارد و اخلاق پهلوانی به عنوان اولویت این تیم مطرح است.

  وی با انتقاد از عدم‌همکاری برخی از مسئولان در سال‌های گذشته با این باشگاه، تاکید کرد: دکتر سالاری استاندار جدید بوشهر وعده‌های خوبی را برای حل مشکلات ما داده است که با تحقق این وعده‌ها برای صعود به لیگ برتر امیدوارتر خواهیم شد.

  مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایران‌جوان بوشهر با اشاره به صدرنشینی این تیم در جدول رده‌بندی لیگ دسته اول، خاطرنشان ساخت: امیدواریم مشکلات مالی ما حل شود و بتوانیم با صعود به لیگ برتر دل هواداران را شاد کنیم.

  وی ارزش مالی املاک تیم ایران‌جوان بوشهر را ۱۲ میلیارد تومان اعلام کرد و بیان داشت: امیدواریم شاهد همدلی و همکاری و تعامل همه مسئولان استان بوشهر برای حمایت مالی از ایرانجوان باشیم.

  ایرانجوان بومی‌ترین تیم استان است/ نیازمند حمایت مالی هستیم

  سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر نیز به حضور تعداد بسیار بالای بازیکنان بومی در تیم اریانجوان بوشهر اشاره کرد و اظهار داشت: بازیکنان ایرانجوان بوشهر دارای میانگین سنی پائینی هستند و در حال حاضر میانگین سنی بازیکنان ما ۲۴ سال است.

  غلامرضا دلگرم حضور بازیکنان بومی در این تیم را پشتوانه‌ای بسیار خوب برای این تیم دانست و اضافه کرد: تیم‌های هم‌گروه ما از توان مالی بیشتری نسبت به ما برخوردار هستند و حمایت‌های بسیار خوبی از این تیم صورت می‌گیرد که ما نیز برای صعود به لیگ برتر نیازمند حمایت مالی مسئولان استان هستیم.

  وی به دریافت تنها ۱۸ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان ایرانجوان اشاره کرد و افزود: در صورتی که بازیکنان ایرانجوان تا پایان نیم فصل ۳۰ درصد از مبلغ توافق شده را دریافت نکنند مجاز به فسخ قرارداد به صورت یک طرفه هستند.

  سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالای استان بوشهر اشاره کرد و بیان داشت: متاسافنه این منابع در خدمت استان و ورزش استان نیستند که مجبوریم نیازهایمان را از خارج از استان تامین کنیم.

  وی به برنامه‌های این باشگاه برای توسعه فوتبال اشاره کرد و ادامه داد: یکی از برنامه‌های مهم ما در ایرانجوان بوشهر، راه‌اندازی آکادمی فوتبال است که امیدواریم به زودی محقق شود.

  ۱۸ درصد مطالبات بازیکنان تیم ایران‌جوان بوشهر پرداخت شد

  رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با تقدیر از حمایت‌های استاندار بوشهر از تیم ایرانجوان، اظهار داشت: فوتبال استان بوشهر بازیکنان بسیاری را به عرصه ملی معرفی کرده است و لازم است که حمایت‌های مورد نیاز از این تیم صورت بگیرد.

  محمد نجفی به تلاش‌های استاندار بوشهر برای رفع مشکلات تیم‌های ورزشی استان بوشهر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: پیگیری‌های استاندار بوشهر امید را به جامعه فوتبال استان بوشهر برگردانده است و وی سایه و چتری برای فوتبال استان بوشهر است.

  وی از پرداخت بیش از ۲.۳ میلیارد ریال از مطالبات بازیکنان تیم ایران‌جوان بوشهر خبر داد و افزود: علاوه بر پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان از مطالبات بازیکنان، ۳۰ میلیون تومان هم به عنوان پاداش به این بازیکنان پرداخت شده است.

  رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر از پرداخت بین ۱۸ تا ۲۰ درصد مطالبات بازیکنان تیم ایران‌جوان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: با قولی که استاندار بوشهر داده است میزان پرداختی مطالبات بازیکنان تیم ایران‌جوان بوشهر به ۳۰ درصد می‌رسد.

  شرایط صعود تیم ایرانجوان بوشهر به لیگ برتر فراهم است

  مدیر ورزش و جوانان استان بوشهر نیز بر لزوم حمایت همه مسئولان از تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر تاکید کرد و اظهار داشت: در حال حاضر تیم ایرانجوان در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد و اختلاف خوبی با رقبای خود پیدا کرده است.

  رضا جمشیدی به وعده استاندار بوشهر برای حل مشکلات تیم ایرانجوان بوشهر اشاره کرد و افزود: استاندار بوشهر تاکید بسیار زیادی بر لزوم حمایت از تیم‌های شاهین و ایرانجوان برای صعود به لیگ برتر دارند.

  وی از تاکید مدیریت ارشد استان بوشهر برای حل مشکلات ورزشی تیم‌ها خبر داد و افزود: استاندار بوشهر روز گذشته نشستی را با مسئولان این تیم‌ها داشتند و بر حل مشکلات ایرانجوان تاکید کردند.

  مدیر ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه صعود ایرانجوان بوشهر زمینه شادابی و نشاط مردم استان بوشهر را فراهم می‌کند، تصریح کرد: تیم ایران‌جوان بوشهر در نیم فصل اول در گروه خود قهرمان شد و زمینه صعود تیم ایران‌‌جوان بوشهربه لیگ برتر فراهم است.

  وی ادامه داد: ایرانجوان بوشهر در حال حاضر با کمترین امکانات در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفته است و باید حمایت‌های لازم از این تیم صورت بگیرد.

   

  ایرانجوان املاکی برای سرمایه‌گذاری دارد/ تامین هزینه‌های باشگاه با درآمدهای پایدار

  استاندار بوشهر با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با مسئولان ورزش و فوتبال استان و همچنین مسئولان باشگاه ایرانجوان بوشهر، اظهار داشت: این باشگاه املاکی دارد که قابلیت سرمایه‌گذاری دارند و امیدواریم شاهد ایجاد درآمدهای پایدار برای تامین هزینه‌های این باشگاه باشیم.

  مصطفی سالاری از تلاش برای همکاری و تعامل برای حل مشکلات این باشگاه خبر داد و اضافه کرد: امید بسیار زیادی برای صعود این باشگاه به لیگ برتر داریم که امیدواریم شاهد تحقق این موضوع باشیم.

  وی با بیان اینکه کمک‌های دولتی جوابگوی مشکلات مالی ایرانجوان نیست، خاطرنشان ساخت: مردم بوشهر علاقه بسیار زیاد به فوتبال دارند و صعود ایرانجوان به لیگ برتر باعث غرور و شادی بیشتر مردم استان خواهد شد.

  استاندار بوشهر از حمایت از تیم ایرانجوان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: همه ما نسبت به مشکلات تیم‌های ورزشی استان حساسیت داریم و برای حل این مشکلات تلاش خواهیم کرد.

  وی توسعه زیرساخت‌های اقتصادی ایران‌جوان بوشهر را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: درآمدزایی برای تامین هزینه‌های تیم ایران‌جوان از طریق برنامه‌ریزی اقتصادی و درآمد پایدار می‌تواند راهکار مناسبی برای غلبه بر این مشکلات باشد.

  دیدگاه کاربران
  • این تیم استانمان است وبایدازآن پیروی کنیم تابه لیگ برتربرسدازمسولین خواهشمنداست به این تیم کمک های لازم رابکندبخدا حیف است استان بوشهردرلیگ برترهیچ نماینده ای نداردپس بایدبه کمک ایرانجوان بشتابیم

  *

  ایمیل شما برای همه نمایش داده نخواهد شد.

  *

  از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

  *

  از ارسال نظرات غیر مرتبط با متن خبر , تکرار نظرات دیگران , توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمائید.

  *

  نظراتی که حاوی تهمت و بی احترامی به مقدسات مذهبی , ادیان الهی , مسئولان کشوری , اقلیت های قومی و مذهبی و مغایر با عرف و قوانین جاری کشوری باشد منتشر نخواهد شد.


  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  به روایت تصویر
  جدیدترین اخبار ایران و جهان

  کشت گندم در استان بوشهر آغاز شد

  اخبار ضد و نقیض از استعفای وزیر جنگ اسرائیل

  گسترش برنامه‌های مذهبی و معنوی در مراکز بهداشتی و درمانی بوشهر

  طبیعت پاییزی در خراسان شمالی

  مجموعه ورزشی ساحلی در کنگان احداث می‌شود

  بی‌برنامگی عامل عقب‌افتادگی بوشهراست/ لیست سیاه پیمانکاران کم‌کار

  نحوه شارژ کارت کم درآمد‌ها برای دریافت سبد کالا

  بی‌برنامگی عامل عقب‌افتادگی بوشهر است/لیست سیاه پیمانکاران کم‌کار

  افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

  احتمال محرومیت پاری سن ژرمن در نقل و انتقالات

  رکورد حل همزمان ۳ مکعب روبیک شکسته شد

  نسیم ادبی با دو نمایش روی صحنه می‌رود

  تکذیب خودزنی سه دانش آموز ابتدایی در اهواز

  نمایشگاهی مخصوص عشق‌موتورهای دنیا

  بارش برف وضعیت جاده‌ها را به هم ریخت

  کلانی: باید شرایط پرسپولیس درک شود

  چند ترکیب رنگی لباس جذاب برای آقایان

  مسجد جامع بروجرد؛ نگین معماری غرب ایران

  بالاخره کلسترول تخم مرغ خوب است یا بد؟!

  افزایش آمار دعوا‌های ناموسی در سال‌های اخیر

  همایش نقش حوزه‌های علمیه در ترویج فرهنگ وقف برگزار شد

  روزنامه قالیبافی‌ها: ظریف باید عذرخواهی کند

  بازگشت ایست‌وود ۸۸ ساله با یک فیلم جدید

  ۱۴۸ موقوفه درآمدزا در سامانه اوقاف بوشهر ثبت شد

  مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی بوشهر و دیلم در نوبت صبح تعطیل شد

  دفاع رئیس اتحادیه از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

  نگاهی به بازیکنان اهل آمریکای جنوبی لیگ برتر

  سرمربی سابق بارسا، مربی سال لیگ آمریکا

  محرومیت داور به‌دلیل استفاده از سنگ، کاغذ، قیچی

  تلاش بن‌سلمان در مجاب کردن نتانیاهو برای حمله به غزه

  آلگری: توپ طلا حق رونالدو است

  جباری: وزیر ورزش انگار مدیرعامل پرسپولیس بود

  ملاقات کروات‌ها با رئیس‌جمهور خبرساز

  استفاده از اخبار با ذکر منبع "بوشکان نیوز " مجاز می باشد.

  © 2017 Bushkan News Agency (bushkannews.ir). All rights reserved