بوشکان نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از فعالیت ۷ هزار واحد صنفی شناسنامه‌دار در دشتستان خبر داد.

به گزارش بوشکان نیوز محمدحسین احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در دشتستان اظهار داشت: حمایت از تولیدکنندگان بومی شهرستان در دستور کار این اداره در سال جاری قرار دارد.
وی افزود: ارائه وام‌های کم‌بهره و بلند مدت و ارائه بسته‌های تشویقی به این عزیزان مورد تاکید قرار دارد و برای تقویت تولیدکنندگان و افزایش سطح بهره‌وری آنها برنامه‌های متنوعی داریم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان خاطرنشان کرد: در سطح شهرها و روستاهای مختلف این شهرستان شاهد نظارت مستمری بر بازار هستیم و با همکاری بازرسان رسمی و افتخاری اجازه سوء استفاده را به متخلفان اقتصادی و صنفی نمی‌دهیم.

احمدی تصریح کرد: دشتستان دارای جمعیت بسیار بالایی است و بازار برازجان در واقع ارزان‌ترین بازار استان است که البته نظارت بر این بازار نیز به طور مستمر ادامه دارد.

وی با اشاره به فعالیت صنایع مهم در دشتستان نیز گفت: بر اساس آمار موجود تعداد ۵۵ واحد بزرگ صنعتی در سه شهرک صنعتی برازجان، خوشاب و گزبلند فعالیت می‌کنند و اداره صنعت و معدن و تجارت برای بهبود کیفیت محصولات تولیدی این واحدها نهایت تلاش خود را به کار گرفته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از فعالیت ۷ هزار واحد صنفی شناسنامه‌دار در دشتستان خبر داد و یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۷ هزار واحد صنفی شناسنامه‌دار در این شهرستان فعالیت می‌کنند و تلاش خود را برای ساماندهی اصناف به کار گرفته‌ایم.
احمدی بیان کرد: انتقال صنوف آلاینده به خارج از محدوده شهرها در دستور کار قرار دارد که در بسیاری از شهرها این مهم انجام شده است.