امروز: یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ | کد خبر : 11117
     
 • بوشکان نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از کشف ۱۷۴ تخلف صنفی در دشتستان خبر داد.
  به گزارش بوشکان نیوز، محمدحسین احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در دشتستان اظهار داشت: اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان در راستای تنظیم بازار اقدامات ارزنده‌ای در سال جاری انجام داده است.
  وی افزود: ساماندهی بازار و جلب رضایت خاطر شهروندان از اقدامات مهم و ارزشمند این اداره است که امیدواریم تداوم یابد.
  این مسئول خاطرنشان کرد: همکاری گسترده مردم دشتستان در امر نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی و غیرصنفی باعث ثبات قیمت‌ها و آرامش بازار می‌شود.
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان با تشریح اقدامات حوزه معاونت بازرسی و نظارت اداره تصریح کرد: در آذر ماه سال‌جاری دو هزار و ۸۰۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی در بخش‌های مختلف تولیدی، خدماتی، خدمات فنی و توزیعی در سطح شهرستان انجام شده است.
  احمدی با بیان کشف ۱۷۴ مورد تخلف در این بازرسی‌ها، بیان کرد: در این راستا ۱۴۷ فقره پرونده برای واحدهای مختلف صنفی و غیرصنفی تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
  وی با تاکید بر اینکه در برخی از این پرونده‌ها بیش از یک مورد تخلف انجام شده تاکید کرد: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم‌فروشی و عدم درج قیمت بوده که در مجموع بیش از ۱۶۱ میلیون ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شد.
  احمدی افزود: طی یک‌ماه اخیر از طریق ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان ۳۵ مورد گزارش و شکایات مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها ۲۷ مورد تخلف محرز شد.
  وی در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و…. مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا با مراجعه به واحد ستاد خبری اداره موارد تخلف را گزارش کنند تا بازرسان در اسرع وقت ضمن پیگیری با متخلف برخورد قانونی انجام گیرد.

  نظرات کاربران در "کشف ۱۷۴ تخلف صنفی در دشتستان"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان