بوشکان نیوز: علیرضا رزمی  با بیان اینکه مبارزه با قاچاقچیان تشدید یافته است اظهار کرد: با توجه به اینکه قاچاق هر نوع محموله صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می‌کند مبارزه با قاچاقچیان با تلاش مامورین انتظامی ادامه دارد به گونه‌ای که امسال ماموریت این نیرو در این بخش تشدید یافته است.

 
رزمی جانشین پلیس بوشهر
 
وی با بیان اینکه طرح ممنوعیت ورود کالای قاچاق از طریق دریا، خشکی و هوایی اجرایی شده است از کشف محموله ۳۰ میلیاردریالی در دیر خبرداد و گفت: در اجرای طرح ممنوعیت ورود کالای قاچاق و برخورد با متخلفان، مامورین انتظامی استان بوشهر در حین گشت زنی به چهاردستگاه تریلر حامل بارمشکوک می‌شوند و پس از متوقف کردند آنها مشخص می‌شود این محموله‌ها فاقد هرگونه پروانه‌ و مدارک لازم گمرکی هستند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه این محموله‌ها پس از بررسی لازم حمل آنها غیر مجاز و قاچاق اعلام شد تصریح کرد: کالاها که به صورت قاچاق بارگیری شده بود شامل مواد غذایی، لوازم منزل، لوازم الکتریکی، پالت ام دی اف و دیگرلوازم بود، که از مقصد هرمزگان به مقصد فارس در حرکت بودند در دیر توقیف شدند.
 
رزمی، با اشاره به اینکه در این رابطه ۴ نفر دستگیر شدند خاطرنشان کرد: این متخلفان تحویل مقامات قضایی استان بوشهر شدند و شناسایی و دستگیری عاملان اصلی این محموله‌های قاچاق در دستور کار پلیس قرار دارد.
وی ارزش محموله‌های قاچاق یاد شده را ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
منبع: تسنیم