به گزارش بوشکان نیوز محمدحسین احمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نظارت بر بازار و ساماندهی اصناف امری لازم و ضروری است و در این مسیر از تمام توان خود بهره می‌بریم.
وی افزود: برخورد با متخلفان و افراد و اصناف سودجو در دستور کار است و برای دفاع از حقوق شهروندان همه ظرفیت خود را به کار می‌گیریم.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان از کشف و ضبط ۱۷ تن آرد خارج از شبکه در دشتستان خبر داد و خاطرنشان کرد: این میزان آرد خبازی طی سه ماه اخیر در سطح شهرستان دشتستان از سودجویان کشف و ضبط شده است.
احمدی بیان کرد: در راستای طرح کنترل و نظارت بر میزان سهمیه آرد دریافتی توسط واحدهای صنف نانوایی و به منظور جلوگیری عرضه خارج از شبکه آن و سوء استفاده توسط برخی از افراد سودجو از سهمیه آرد مصرفی واحدهای صنف نانوایی، بازرسین این اداره طی تحقیقات میدانی فراوان در سه ماه اخیر با همکاری مامورین محترم نیروی انتظامی از مهرماه سال‌جاری تا کنون موفق به کشف و ضبط تعداد ۳۵۰ کیسه آرد خبازی شدند.
وی یادآور شد: ماموران انتظامی و بازرسین اداره صنعت و معدن و تجارت دشتستان در راستای مقابله با سودجویان همکاری خوبی دارند و در انجام وظایف محوله تلاش خوبی انجام شده است.
این مسئول گفت: با تلاش انجام شده تعداد هفت پرونده به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شده است.
احمدی افزود: آردهای ضبط شده به اداره غله شهرستان انتقال داده شد تا پس از انجام مراحل قانونی برای توزیع در شبکه مصرفی آرد شهرستان مورد استفاده قرار گیرد.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه توزیع و جابه‌جایی مشکوک در ساعات غیر معمول آرد خبازی توسط واحدهای اقتصادی غیر مرتبط مراتب را سریعاً با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری به اطلاع بازرسین این اداره برسانند.