SAM_3125بوشکان نیوز: بارندگی ها از روز گذشته سراسر استان بوشهر را فراگرفته و از شب گذشته نیز بر شدت آن بارش ها افزوده گردیده است. طبق گزارشات رسیده، بیشترین بارندگی در استان را شهر بوشهر و خارگ داشته است. همچنین خبرها حاکی از وقوع سیل در برخی از شهرها از جمله شهر برازجان دارد سال گذشته نیز سیل در برازجان خساراتی را بهمراه داشت.

 

بارندگی در بخش بوشکان نیز همچنان ادامه دارد و تاکنون گزارشاتی مبنی بر بروز  سیلاب و خسارات احتمالی به گوش نرسیده است.

 

بارش شدید باران، بسیاری از خیابان ها و کوچه های شهر بوشکان را تبدیل به جوی آب نموده است که این موضوع عبور و مرور را بسیار سخت کرده است. آبگرفتگی در کوچه ها و خیابان های خاکی باعث شده تا مشکل عبور و مرور در این مکان ها بیشتر از نقاط دیگر نمایان باشد. بارندگی مداوم باعث شده تا دره های اطراف بوشکان تبدیل به رودخانه های طغیان گردد. در حال حاضر راه ارتباطی روستای شلدان به شهر بوشکان بر اثر سیل مسدود شده است. همچنین بروز صاعقه های ناگهانی در برخی مواقع، قطعی خطوط تلفن را نیز بدنبال دارد.

 

بر اساس سازمان هواشناسی استان بوشهر، امشب در مناطق شمالی استان از شدت بارندگی ها کاسته میشود اما در نقاط دیگر استان بوشهر شاهد تداوم بارندگی‌ها تا فردا خواهیم بود. در روز جمعه نیز شاهد ورود یک سامانه بارشی دیگر به استان بوشهر خواهیم بود.