امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ | کد خبر : 11836
     
 • به گزارش بوشکان نیوز، محمدحسین احمدی ظهر امروز در نشست مسئولان دشتستان اظهار داشت: اداره صنعت و معدن و تجارت در راستای دفاع از حقوق مصرف‌ کنندگان از تمام توان و ظرفیت موجود به نحو مطلوب بهره می‌برد.
  وی افزود: تنظیم بازار و برخورد با سوء‌استفاده‌کنندگان و سودجویان در دستور کار قرار دارد و امیدوار هستیم در این مسیر به اهداف مورد نظر برسیم.
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان با اشاره به عملکرد موفق سامانه ۱۲۴ خاطرنشان کرد: موفقیت در برخورد با گرانفروشی در گرو همکاری و تماس همشهریان با سامانه ۱۲۴ است.
  احمدی با اشاره به اینکه سامانه ارتباطی ۱۲۴ سریع‌ترین پل ارتباطی بین مردم و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان است، تصریح کرد: در راستای نظم‌دهی و انسجام‌بخشی بیشتر به فرآیند تنظیم بازار و نظارت گسترده‌تر بر مراکز ذخیره سازی و نگهداری کالا، انبارها، سردخانه‌ها و جایگاه‌های توزیع کالا و عرضه خدمات، بازرسی‌های مستمری توسط بازرسان این اداره صورت می‌گیرد.
  این مسئول اضافه کرد: این بازرسی‌ها کامل و بدون نقص نیست و نیازمند مکمل دیگری است که آن نیز نظارت‌های مردمی و ارتباطات مستمر و حمایت‌های مردمی است.
  وی گفت: یکی از سریع‌ترین راه‌هایی که می‌تواند این اداره را در تنظیم بازار و کنترل و نظارت بر قیمت‌ها یاری رساند سامانه ۱۲۴ به عنوان یک پل ارتباطی است.
  احمدی با بیان اینکه قوانین بازدارنده خوبی در کشور برای مقابله با گرانفروشان و محتکران وجود دارد، تاکید کرد: بازرسان اداره برای اجرای طرح ویژه نوروز ۹۲ آمادگی کامل دارند و برنامه ویژه‌ای برای تعیین وظایف و مسیر بندی آنها در نظر گرفته شده است.
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان با بیان دریافت بیش از ۱۳۰ مورد گزارشات تلفنی مردم با سامانه ۱۲۴ متذکر شد: ۷۰ مورد از این تماس‌ها منجر به تشکیل پرونده شده و به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است.
  وی اذعان داشت: شهروندان گرامی می‌توانند هرگونه تخلف مشهود از قبیل گران‌فروشی، کم‌فروشی، تقلب، عدم عرضه صحیح کالا، احتکار، عدم صدور فاکتور خرید و سایر تخلفات را از طریق تماس با تلفن ۱۲۴ به ستاد خبری مستقر در اداره گزارش کرده تا در اسرع زمان مورد رسیدگی قرار بگیرد.

  نظرات کاربران در "گرانفروشی‌ دیدید با این شماره تماس بگیرید"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان