بوشکان نیوز: حسین عبداللهی، در مورد قلیان‌کشی چند بازیکن تیم زیر ۲۲ سال گفت: در حال حاضر هرگونه اظهارنظری در این مورد زود است، باید تحقیقات به طور کامل انجام شود و نباید یک طرفه قضاوت کرد.

وی در مورد اینکه آیت‌اللهی گفته است مسببان قلیان‌کشی باید محروم شوند، گفت: این مسئله مسببی ندارد، چند نفر رفته‌اند قلیان کشیده‌اند اینگونه نبوده که یک نفر بگوید همگی با هم برویم قلیان بکشیم.

عضو کمیته انضباطی در مورد سرانجام پرونده محسن قهرمانی و طولانی شدن صدور رأی در این مورد گفت: این پرونده می‌طلبد که زمان ببرد. زوایای پرونده باید به طور کامل بررسی شود و به همین دلیل نیاز به زمان است. تصور می‌کنم حداکثر اوایل هفته آینده رأی کمیته انضباطی در این مورد صادر شود.

عبداللهی در مورد اینکه برخی رسانه‌ها از محرومیت ۶ ماهه تا ۲ ساله محسن قهرمانی خبر داده‌اند، گفت: این مزخرف است. بارها از رسانه‌ها خواسته‌ایم که در مورد پرونده‌های قضایی گمانه‌زنی نکنند. اکنون شما هم می‌توانید یک چیزی را از خودتان بنویسید.

به گزارش فارس، عضو کمیته انضباطی در مورد انتقاد باشگاه پرسپولیس از این کمیته و صدور رأی‌های فوری و فوتی برای محرومیت برخی بازیکنان این تیم گفت: تا جایی که من می‌دانم فوری و فوتی‌ترین رأیی که در زمان حضور من در فدراسیون صادر شد، رأی بخشش علی دایی در کمیته استیناف بود. چرا پرسپولیسی‌ها به آن اشاره نمی‌کنند یا اینکه کمیته انضباطی محرومیت میثم حسینی را بعد از دیدار با سپاهان بخشید. باشگاه پرسپولیس این مسائل را مد نظر قرار نمی‌دهد و آنچه که به ذهنشان می‌رسد می‌گویند.