imagesبوشکان نیوز: فرمانده انتظامی و دبیرشوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در۹ ماه امسال یکهزارو ۶۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از ایرنا؛ سردار حیدر عباس زاده روز سه شنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر افزود: در این ارتباط ۷۷ باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی و دوهزارو ۳۱ نفر نیز دستگیر شده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارکرد: به تازگی وزیر کشور با صدور بخشنامه ای به استانداران خواستار شناسایی و مقابله با توسعه اراضی کشت خشخاش و شاهدانه شده است.

عباس زاده بیان کرد: در این ارتباط ماموران این فرماندهی یک مزرعه خشخاش و شاهدانه را در منطقه بوشکان شهرستان دشتستان شناسایی و امحا کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با وجود این که بیش از ۲۰ هزار نفرمعتاد در این استان شناسایی شده است اما هیچ اردوگاه اجباری ترک و نگهداری معتادان پرخطر در این منطقه وجود ندارد.

وی یادآورشد: چند سال است که پنج هزار متر مربع زمین برای اردوگاه یادشده تملک شده است اما به دلیل فقدان اعتبار زمینه ساخت آن فراهم نشده است.