امروز: سه شنبه, ۳ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ | کد خبر : 11969
     
 • سردار حیدر عباس زاده بیان کرد: در این ارتباط ماموران این فرماندهی یک مزرعه خشخاش و شاهدانه را در منطقه بوشکان شهرستان دشتستان شناسایی و امحا کردند.

  imagesبوشکان نیوز: فرمانده انتظامی و دبیرشوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در۹ ماه امسال یکهزارو ۶۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.

  به گزارش بوشکان نیوز به نقل از ایرنا؛ سردار حیدر عباس زاده روز سه شنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر افزود: در این ارتباط ۷۷ باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی و دوهزارو ۳۱ نفر نیز دستگیر شده اند.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارکرد: به تازگی وزیر کشور با صدور بخشنامه ای به استانداران خواستار شناسایی و مقابله با توسعه اراضی کشت خشخاش و شاهدانه شده است.

  عباس زاده بیان کرد: در این ارتباط ماموران این فرماندهی یک مزرعه خشخاش و شاهدانه را در منطقه بوشکان شهرستان دشتستان شناسایی و امحا کردند.

  فرمانده انتظامی استان بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با وجود این که بیش از ۲۰ هزار نفرمعتاد در این استان شناسایی شده است اما هیچ اردوگاه اجباری ترک و نگهداری معتادان پرخطر در این منطقه وجود ندارد.

  وی یادآورشد: چند سال است که پنج هزار متر مربع زمین برای اردوگاه یادشده تملک شده است اما به دلیل فقدان اعتبار زمینه ساخت آن فراهم نشده است.

  نظرات کاربران در "کشف مزرعه خشخاش در منطقه بوشکان"
  آخرین اخبار