بوشکان نیوز: سالن ورزشی فاریاب در سکوت مسئولان روستا, بخش , شهرستان  و استان به مترسک آهنی بدل شده است.

من ورزشکار نیستم ولی ورزشکاران را دوست دارم.امام خمینی(ره)

به گزارش فاریاب نیوز؛ سیزدهم خرداد نود بود که همزمان با ایام وفات رهبر کبیر انقلاب جمعی از مسئولان استانی وشهرستانی کلنگ به دست گرفتند و بر زمین بی جان فاریاب کوبوندن که”به زودی در این مکان سالن ورزشی احداث خواهد شد”. امروز حدود ۵۴۰روز از آن روز  میگذرد.روزی که  شور و شوق جوانان فاریاب را فرا گرفته بود که فاریاب هم با دارا بودن  سه باشگاه باقدمت بیش از سه دهه  مثل بقیه ی جاهای دیگه یه سالن ورزشی خواهد داشت.با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ، جناب آقای جمشیدی در مراسم کلنگ زنی انتظار داشتیم که “نوشدارو به موقع به سهراب برسد“اما

تصاویر زیر از روز کلنگ زنی میباشد.

اگر زحمت نمیشود میتوانید کمی چشمتان را باز کنید تا ببینید بقیه  روستاها و شهرهایی که همزمان با فاریاب امتیاز احداث سالن را گرفته اند سالن ورزشی خود را در چه مرحله ای پیش میبرند تا به مظلومیت فاریاب پی ببرید.

 

چند روز پیش بود که طرف سالن نیمه کاره رفتم و جوانان زیادی دیدم که  دوشادوش  پیکر بیمار سالن ورزشی گرم والیبال بودند. به خود گفتم آیا حق این جوانان واقعا همین است؟ مسئولان عزیز و گرامی و گرانقدر حق این جوانان والله این نیست .با کمترین امکانات ورزشی  چطور انتظار داریم جوانانمان که سرمایه این مملکت هستند به مسیر خراب کشیده نشوند؟ میخواهم بدانم جوانان این روستا کجا باید به تفریح سالم بپردازند؟

واما روی سخنم با مسئولین و بزرگان روستای فاریاب : آقایان عزیز هرکدام ازشما در قبال سرنوشت مردم این روستا مسئول هستید شماها باید از قدرت ونفوذ خود در جهت فراهم کردن امکانات برای مردم فاریاب از جان مایه بگذارید چونکه قبول مسئولیت کرده اید.

مردم این روستا نه دارای یک پارک درست وحسابی هستند نه دارای امکانات مناسب ورزشی .

نیمه خرداد ۹۰ بود که کلنگ زنی کردید و”سالها می گذرد و ما  هنوز انتظار فرج از نیمه خرداد کشیم”

من خبرنگار که به وظیفه خود عمل کردم و حالا نوبت شماست.

خبرنگار: پیمان آشوری