بوشکان نیوز: شهروندان خورموجی مرکز شهرستان دشتی از گرانی گوجه تولیدی شهرستان با قیمت هر کیلو ۳ هزار تومان به شدت گلایه‌مند هستند.
در مغازه‌های شهر خورموج گوجه فرنگی به قیمت هر کیلو ۳ هزار تومان عرضه می‌شود.
در حالی که گوجه فرنگی در تهران به قیمت ۴ هزار تومان در هر کیلو عرضه می‌شود اما در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی گوجه‌فرنگی در مغازه‌های شهر هر کیلو ۳ هزار تومان عرضه می‌شود.
عجیب است از مسئولان که آیا گوجه فرنگی خود را از بازار تهیه نمی‌کنند چرا خاموش نشسته‌اند گوجه فرنگی که در شهرستان تولید می‌شود آیا باید به قیمت ۳ هزار تومان به مردم شهرستان دشتی عرضه شود.
یکی از کشاورزان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: گوجه فرنگی در مزرعه به قیمت هزار و ۵۰۰ تا هزار و ۶۰۰ تومان  به فروش می‌رسد و این تفاوت قیمت است که به دو برابر توسط دلالان به دست مردم می‌رسد.
ایوب افزود: زحمت کاشت، داشت و برداشت توسط کشاورز انجام می‌شود و شبانه روز زجر می‌کشد تا محصول بدست می‌آید اما سودی که در جیب دلالان  می‌رود به اندازه نصف آن نیست که عاید کشاورز می شود.
مدینه که خود را خانه‌دار معرفی کردگفت: هیچ نظارتی بر بازار نیست گوجه فرنگی محصول خود ماست ولی ۳ هزار تومان به مردم می‌فروشند سیب‌زمینی در بلوار بسیج هرکیلو دو هزار تومان است اما در  مرکز شهر همین سیب زمینی را ۲ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسانند.
حجت دیگر شهروند خورموج نیز گفت: شما خبرنگاران داد بزنید گوش شنوایی نیست چه فایده دارد باید مسئولان پاسخگو باشند که نیستند.
به گزارش فارس، این شهروند افزود:  سخن ما این است که نه تنها نظارت بر گوجه و سیب زمینی بلکه باید بر روی تعمیرگاه‌های خودرو و لوازم یدکی نظارت شود که هیچ نظارتی صورت نمی‌گیرد هر چقدر دلشان خواست اجناس را به مردم می‌فروشند.