به گزارش “دیارمهر” به نقل از آوای پارسیان؛ عصر سه شنبه هفدهم دی ماه دوتیم ابوذر کلمه و بهمن چهل زرعی شبانکاره در ورزشگاه تختی برازجان به قضاوت آقایان ذاکری /شریفی / حسن زاده و منصوری به مصاف هم رفتند.در این دیدار دو تیم که می دانستند فقط برنده دیدار می تواند جواز حضور در فینال مسابقات و از همه مهمتر صعود به مسابقات زیرگروه استان رابدست آورد با این تفکر  هر دوتیم با نگاهی کاملن محتاط بازی را آغاز کردند. و نیم نگاهی به سوی دروازه ها داشتند که درنیمه اول با این تفکر نتیجه ای برای هردوتیم نداشت و با تساوی بدون گل به رختکن رفتند .در نیمه دوم این تیم ابوذر بود که فشار خود را روی دروازه حریف بیشتر کرد و چند بار با سوپر واکنش های دروازبان تیم  بهمن توپ ها دفع می شدند . تیم شایسته بهمن در دقایق پایانی می توانست به گل برسد که بازهم دروازبان ابوذر با عکس المعل به موقع مانع ازفرو ریختن دروازه اش شد و در دقایق پایانی ابوذر دروازبان خودش را با دروازبان پنالتی گیرش عوض کرد تا با خیالی راحت به سوی ضربات پنالتی برود و این دروازبان چالاک توانست ابوذر را برنده این ماراتن نفس گیر کرده  وشاگردان نعمت صابری سرمربی ابوذربااین برد دلچسب ضمن صعود به فینال مسابقات فوتبال شهرستان دشتستان به کسب عنوان بسیار ارزشمند صعود به زیرگروه لیگ استان دست یافت .

این صعود می تواند برای معرفی فوتبال با کلاس و قدرتمند فوتبال شهر کلمه در آینده در استان بوشهرشود ./شهری که دارای فوتبالیست های ارزشمندی  و دارای تیم های قدری چون ابوذر و پاس و بهارستان  است / البته حمایت مسئولان ورزشی شهرستان  باید از تیم هایی خصوصی  بیشتر شود. جالب است بدانید تاکنون هیچ گونه کمکی از سوی اداره ورزش جوانان شهرستان دشتستان به این باشگاه نشده است .  و جوانان این باشگاه چشم انتظار کمک از سوی ریاست هیئت فوتبال شایسته دشتستان جناب آقای سمنانی  هستند تا با حضوری قوی در مسابقات زیرگروه لیگ استان نماینده  شایسته ای برای شهرستان دشتستان باشند.

لازم به ذکراست تیم شایسته ابوذر کلمه در سالهایی گذشته یک بار عنوان نائب قهرمانی جام حذفی شهرستان دشتستان و قهرمانی جام حذفی شهرستان دشتستان را نیز در کارنامه خودش دارد. ودر مسابقات جام حذفی استان نیز در مرحله نیمه نهایی علیرغم شایستگی  مغلوب پاس گناوه گردید.


تیم شایسته و قدر  و با اخلاق بهمن چهل زرعی علیرغم شایستگی از گردونه مسابقات حذف گردید.

صحنه ای مشکوک در محوطه بهمن چهل زرعی که می توانست ………..قضاوت با شما..؟؟

مسئولان پرتلاش و سختکوش برگزاری مسابقات

کادر فنی باشگاه ابوذر . کسانی که با تلاششان باعث چنین موفقیتی ارزشمند شدند

دواربانان شایسته وتاثیر گذار ابوذر در صعود به زیرگروه لیگ استان/ گرچه هنگام تعویض ناراحت شد ولی در آخر بازی همدیگر در آغوش گرفتند/تا ثابت کنند همدل هستن و فداکار