به گزارش بوشکان نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، ماشاالله احمدی ظهر امروز در دیدار نماینده مردم دشتستان با مردم محله خضر برازجان اظهار داشت: همواره به دنبال کار و ارائه خدمات به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم و اولویت ما کمک به مردم در محلات فقیرنشین و قدیمی شهر است.

شهردار برازجان افزود: پل رودخانه فصلی آردو در این محله نیاز به ۲۰ میلیارد ریال اعتبار دارد و در صورتی که ۷۰ درصد این مبلغ در کمیته برنامه‌ریزی یا شرکت آب منطقه‌ای مصوب شود، عملیات اجرایی آنرا آغاز خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه شهرداری نهادی ضعیف از نظر مالی است، تاکید کرد: شهرداری برازجان با بدهی ۸۰ میلیارد ریالی ماهانه ۶میلیارد ریال حقوق و مزایا به کارکنان و کارگران خود پرداخت می‌کند.

احمدی در ارتباط با اصلاح و حصارکشی رودخانه‌های فصلی درون شهر گفت: اگر سالانه حدود ۵۰ درصد از اعتبارات مربوطه را به ما اختصاص دهند، آنها را اصلاح می‌کنیم.

شهردار برازجان تصریح کرد: برای آسفالت کوچه‌ها در سال جاری مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در اختیارداشتیم اما پس از سه دفعه برگزاری مناقصه موفق به جذب پیمانکار به دلیل گرانی آسفالت و عدم استقبال پیمانکاران نشدیم.

این مسئول ادامه داد: کارخانه آسفالت شهرداری برازجان به دلیل نداشتن فیلتر تصفیه هوا چندین سال در تعطیلی به سر می‌برد که قابل قبول نیست و راه‌اندازی این کارخانه را در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم.

احمدی بیان کرد: خدمت‌رسانی در مناطق محروم و دورافتاده شهر در دستور کار قرار دارد و در این مسیر از همه توان و ظرفیت موجود بهره می‌بریم.