امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ | کد خبر : 12247
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فارس، مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه ضمن تشکر از فرمانداری و مسئولین شهرستان در برگزاری چنین جلسه پربار به موضوع انتخاب شهردار عسلویه اشاره کرد و اظهار داشت: در ابتدا باید به انتخاب شورای اسلامی را تبریک بگویم که با این کار اگر گزینه‌ای فعال از دست  داده‌اند فرصت را غنیمت شمرده و با جایگزین کردن گزینه‌ای شایسته سعی در جبران عقب افتادگی‌ها دارند.

  سعید راستی افزود: خدمات جناب آقای صمصامی‌فرد به مردم نباید فراموش شود کما اینکه شورای اسلامی در تعامل و همکاری با شهردار جدید نباید از هیچ کاری فروگذار باشد.

  وی اضافه کرد: مهندس صمصامی از نیروهای فعال و خوب ما در شهرداری‌ها بوده و هم‌اکنون در سازمان همیاری‌های استان بوشهر از تجارب ارزنده ایشان استفاده می‌شود.

  مدیر کل امور شهری و شوراها استانداری بوشهر گفت: علی ماندگار شهردار جدید نیز از چهره‌های سرشناس و با تجربه‌ای است که دارای کارنامه‌ای بسیار عالی در امور مدیریت شهری است.

  راستی تاکید کرد: نمونه بارز موفقیت ایشان، انتخاب وی به‌عنوان شهردار برتر کشور و در دو مرحله به‌عنوان شهردار برتر استان شناخته شده است و انتخاب ایشان از سوی شورای اسلامی این نوید را می‌دهد که در خدمت به مردم عزم خود را جزم کرده و ما امیدواریم شهرداری و شورای اسلامی با عملکردهای خود رضایت مردمی را جلب کنند.

  در پایان این جلسه از زحمات چند ساله هوشنگ صمصامی‌فرد شهردار سابق عسلویه قدردانی و علی ماندگار به‌عنوان شهردار جدید عسلویه معرفی شد.

  نظرات کاربران در "شهردار جدید عسلویه معارفه شد"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان