به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فارس، حمیدرضا انصاری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تامین امنیت و آسایش مردم از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولان است و در این مسیر از تمام توان خود بهره می‌بریم.

وی افزود: نیروی انتظامی در راستای استقرار نظم و امنیت در دشتستان اقدامات ارزنده‌ای انجام داده و به فضل خدا با اهتمام بیشتر در این راستا گام برمی‌داریم.

فرمانده انتظامی دشتستان از کشف سه فقره سرقت منزل و شناسایی و دستگیری سارقین در شهرستان دشتستان خبر داد و خاطرنشان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهر برازجان و به‌دنبال آن اعلام شکایت مالباختگان در این زمینه، تلاش گسترده‌ای با محوریت پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری سارقین آغاز شد.

انصاری تصریح کرد: در نتیجه تحقیقات گسترده میدانی و تجزیه و تحلیل اخبار و اطلاعات واصله، مامورین انتظامی به دو نفر به نام‌های (ع ـ س) و (ج ـ ب) مظنون شده و پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی نامبردگان را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

وی اضافه کرد: متهمین در تحقیقات و بازجویی‌های انجام شده و در مواجهه با شواهد و قرائن ارایه شده از سوی پلیس به ارتکاب سه فقره سرقت منزل در شهر برازجان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی دشتستان یادآور شد: متهمان این پرونده پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انصاری بیان کرد: همکاری مردم با ماموران انتظامی نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت امنیتی دارد و امیدوار هستیم در این مسیر به اهداف مورد نظر برسیم.