بوشکان نیوز: با برگزاری انتخابات، نوشاد نوشادی به عنوان رئیس شورای هیئات مذهبی استان بوشهر انتخاب شد.

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر؛ نوشادی با کسب هفت رای از مجموع هشت رای به عنوان رئیس شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر انتخاب شد.

همچنین سید ناصر فاطمی به عنوان نایب رئیس شورای هیت‌های مذهبی استان انتخاب شد و محمد باقر خادم نیز دبیر شورای هیئت‌های مذهبی شد.

http://multimedia.mehrnews.com/Larg1/1391/12/20/IMG17093474.jpg

همچنین نوشاد نوشادی به عنوان نماینده استان در شورای عالی هیئت‌های مذهبی کشور نیز انتخاب شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در نشست انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی استان بوشهر اظهار داشت: هیئت‌های مذهبی نقش بسیار مهمی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در مناسبت‌های مختلف دارند.

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی بر لزوم حمایت از هیئت‌های مذهبی تاکید کرد و بیان داشت: فضای هیئت‌های مذهبی عطر و بوی خاصی دارد و تنها کسانی می‌توانند آن را مدیریت کنند که معطر به این عطر و بو باشند و جنس هیئت‌های مذهبی باشند.

وی در ادامه به ماموریت‌های هیئت‌های مذهبی اشاره کرد و افزود: هیئت‌های مذهبی ماموریت‌های خاصی دارند که شورای هیئت‌های مذهبی باید همه تلاش خود را برای انجام این ماموریت‌ها به کار بگیرند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: شورای هیئت‌های مذهبی نیز باید مبنای کار خود را بر اساس این برنامه ها و ماموریت‌ها قرار دهند و در این مسیر گام بردارند.

وی با اشاره به حمایت‌های سازمان تبلیغات اسلامی از برنامه های شورای هیئت‌های مذهبی، اضافه کرد: ایجاد هماهنگی بین هیئت‌های مذهبی در سراسر استان و همچنین تلاش برای هماهنگ‌کردن شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان‌ها با استان از جمله ماموریت‌های شورای هیئات مذهبی استان است.

حجت‌الاسلام سروستانی خاطرنشان ساخت: استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی استان برای پیشبرد اهداف و برنامه های شورای هیئات مذهبی، رصد اولویت‌های فرهنگی و شناسایی آسیب‌ها و موانع پیش روی هیئات مذهبی از جمله ماموریت‌های شورای هیئات مذهبی است.