بوشکان نیوز: رئیس پلیس فضای تولید وتبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان بوشهر در خصوص کلاهبرداری از طریق ارسال پیامک به شهروندان بوشهری هشدار داد.

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فارس؛ داریوش پورسعید گفت: اخیرا افرادی با نیت‌های شوم پیامک‌هایی با موضوع برنده شدن در قرعه کشی سفرهای زیارتی، برنده شدن در اپراتورهای تلفن همراه و برنده شدن LCD ، برنده کارت هدیه و … به تلفن‌های همراه شهروندان ارسال و اقدام به کلاهبرداری می‌کنند که شهروندان بوشهری باید در این زمینه هوشیار باشند.

پورسعید افزود: این افراد سودجو در صورت عدم دقت شهروندان در یک بازه زمانی کوتاه، مبالغ زیادی را از شهروندان کلاهبرداری می‌کنند.شهروندان نباید به اینگونه پیامک‌ها توجهی داشته باشند و از ارسال هرگونه اطلاعات شماره حساب به ارسال کننده پیام، خودداری و در نخستین فرصت مراتب را به پلیس فتا اعلام کنند.

این مقام انتظامی در ادامه نقش مردم را در پیشگیری بسیاری از جرائم بسیار مهم دانست و از آنان خواست پلیس را در برقراری امنیت و ایجاد جامعه ای امن و آرام یاری دهند.

رئیس پلیس فتا استان بوشهر در پایان از تمام شهروندان خواست در صورت بروز هر گونه مشکل در فضای مجازی و کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه به وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir مراجعه کنند.