به گزارش بوشکان نیوز سایت نوبت دهی درمانگاه ابوالفضل بوشهر، طی چند روز اخیر با خرابی مواجه شده است و این موضوع نارضایتی برخی از مردم را بدنبال داشته است.

 

کلینیک تخصصی حضرت ابوالفضل (س) زیر نظر بیمارستان شهدای خلیج فارس در شهر بوشهر فعالیت می کند و برای تسهیل در ارائه خدمات رسانی به مردم، نوبت دهی اینترنتی را ایجاد نمود ولی همین نوبت دهی اینترنتی مشکلات عدیده ای را برای برخی از مردم درپی داشته و باعث نارضایتی آنان شده است. برطبق اظهارات این افراد ناراضی، از همان زمانی که سایت براحتی باز میشد هنوز چیزی نشده نوبت ها به سرعت پر میشدند و خیلی از مردم قادر نبودند که نوبت بگیرند. در این بین برخی نیز بوده اند که با طریقه نوبت گرفتن نا آشنا بوده اند و در بعضی از خبرهای دیگر سایت ها که لینک سایت نوبت دهی در آن درج شده، تقاضای گرفتن نوبت از برخی دکترها نموده اند. برخی نیز با برخورد به مشکلات سایت نوبت دهی درمانگاه ابوالفضل، این مشکل را از چشم سایت مخبر دیده و اقدام به اظهار نظراتی ناشایست نموده اند. لازم است اطلاع رسانی شود که هرگونه خرابی و یا عدم سرویس دهی سایت نوبت دهی برعهده همان سایت مربوطه بوده و دیگر سایت ها فقط اقدام به نشر لینک سایت مورد نظر نموده اند و دیگر تعهدی در قبال باقی قضایا ندارند.

 

طی این چند روز اخیر این سایت نوبت دهی اینترنتی به هردلیل، قادر به ارائه سرویس نیست و لینک آن باز نمیشود که از مسئولین مربوطه انتظار میرود اقدام لازم را جهت رفع این مشکل بنمایند.

 

در زیر برخی از نظرات ارائه شده را در این خصوص را مشاهده می نمایید:

حمید: آخه این چه وضعیه؟ یه هفته است که ما نتونستیم نوبت بگیریم سایت نوبت دهی مشکل داره تلفنم همش اشغاله لطف کنید سایتو درست کنید

مینا: سایت نوبت دهی درمانگاه ابوالفضل مشکل داره وما نمیتونیم نوبت بگیریم لطفا رسیدگی کنید

علیرضا: والا به خدا به قرآن به کسی که قبولش دارین این سایت شما خراب -اشکال داره- مورد داره- باز نمیشه یه فکری به حالش کنید. ملت و مردم بوشهر چه گناهی کردن که دچار شما شدن.

شایان: سایت نوبت دهیتان به درد خودتان می خورد ما هر وقت که می خواهیم نوبت بگیریم سایت را قطع می کنید اگر می شود قبرستان هم نوبت دهی کنید تا مرده ها درنوبت به خاک سپارده شوند

قاسمی: دیگه افتضاح تر از این سیستم پیدا نکردین واسه نوبت دهی؟؟؟
دقیقاً یک ماهه دارم تلاش میکنم یه نوبت بگیرم اما نه تلفنی نه اینترنتی نمیشه

ابی: جمع کنید این نوبت دهی را بابا