بوشکان نیوز: ابوذر کلمه که با کسب پیروزهای دلچسب در مرحله مقدماتی و برتری در ضربات پنالتی در برابربهمن شبانکاره  به فینال راه پیدا کرده بود توانست در بازی فینال نیز با ارائه یک باز زیبا و تماشگر پسند حریف خود منتخب بنار  را با چهار گل شکست داده و مقتدرانه قهرمان مسابقات فوتبال شهرستان دشتستان شد.

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از آوای پارسیان دو تیم ابوذر کلمه و منتخب بنار  با قضاوت آقایان باقری /شریفی /حسن زاده و منصوری در ورزشگاه تختی برازجان در برابر هم صف آرایی کردند . ابوذر که از اول میل به برتری داشت با آهنگی هجومی بازی را آغاز کرده بود پس از اینکه نبض بازی را در دست گرفت در دقیقه ۲۵توسط مسیب ورزندی به اولین گل دست پیدا کرد و در حالیکه تیم برتر مسابقه در نیمه اول بود نتوانست از این برتری سود بیشتری ببرد و با همان تک گل به رختکن رفت . در آغاز نیمه دوم کادر فنی شایسته ابوذر با انجام دو تعویض  و با بدست گرفتن وسط میدان در دقایق ۵۳ و ۵۸ توسط کاظم خرم بازیکن با تکنیک خود به دو گل دیگر دست پیدا کرد تا عملا هوداران متعصب ابوذر قبل از سوت پایان سرود قهرمانی سر دهند . اما تیم ابوذر که از گل زدن سیراب نمی شد با زهم مرد برتر میدان کاظم خرم با حرکت برق آسا ودریبل مدافعان در محوطه جریمه توسط دروازبان سرنگون شد که داور بازی بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد و مجتبی رضانژاد دروازه بان ابوذز در دقیقه ۷۳  به گل چهارم رسید .و ابوذر با زدن چهار گل مقتدرانه قهرمان زیرگره شهرستان دشتستان شد و به زیرگروه لیگ استان صعود کرد.

لازم به ذکر است در پایان این بازی اقای سمنانی رئیس هیئت فوتبال دشتستان ضمن خوشامدگویی به مهمانان ویژه  از حضور صمیمانه آقای نجفی  مسئول هیئت فوتبال استان بوشهر در جمع  فوتبالیست های دشتستانی تشکر کرد . و در ادامه اقای نجفی ضمن تبریک مقام قهرمانی تیم ابوذر از مسئولان سیاسی شهرستان و خصوصا نماینده مردمی شهرستان دشتستان خواستار حضور در جمع فوتبال دوستان شدند و اشاره کردند حضور  وحمایت ایشان باعث رونق دوباره فوتبال در دشتستان خواهد شد. و ما نیز تا اخرین توان در خدمت فوتبال استان و شهرستان دشتستان خواهیم بود. وی همچنین برای حضور قوی تر تیم های قهرمان و نائب قهرمان  برای حضور در زیرگروه لیگ استان قول کمک مالی ویژه به مدیران دو باشگاه را دادند.

پایگاه خبری “آسیو” ضمن تبریک به باشگاه ابوذر کلمه، آرزوی موفقیت و پیروزی در مراحل بعدی را می نماید.

حاشیه های مثبت و منفی فینال زیر گروه شهرستان دشتستان

*حضور صمیمی آقای نجفی رئیس هیت فوتبال استان بوشهر در جمع بازیکنان دو تیم

*حضور پیشکسوتان دهه های شصت و هفتاد ابوذر که برای حمایت ابوذر به ورزشگاه آمده بودند

*حضور دکتر دریمی مشاور و حامی باشگاه ابوذر در جایگاه ویژه

* اهدا جام قهرمانی و نائب قهرمانی برای اولین بار به تیم ها در مسابقات زیرگروه

*ترک زودهنگام اورژانس قبل از پایان بازی در حالیکه بازیکن ابوذر در دقایق پایانی بیهوش بود و جای اورزانس خالی

*معضل کمبود توپ جمع کن /دو بچه کم سن سال برای یک فینال حساس

*پذیرایی خبرنگاران توسط اعضای هیئت فوتبال

*کسب مقام اخلاق توسط پرسپولیس زیارت

 

توپ جمع کن کم سن سال و خوآب آلود در پشت دروازه

درآغوش کشیدن سرمربی و مربیان توانمند ابوذر توسط دروازبان شایسته ابوذر  وپایا شایعات در گیری آنها