به گزارش بوشکان نیوز به نقل از بوشهرنیوز، در حالی که مسئولین با تصویر کشیدن بزرگراه ها سعی می کنند عملکرد مجموعه تحت امرشان را به اطلاع مردم رسانده و کمتر به بیان نقاط ضعف و مشکلات مجموعه خود می پردازند اما واقعا در برخی حوزه ها در استان بوشهر مشکلاتی وجود دارد که انسان با دیدن آن ها متحیر می شود.

جاده کلمه به برازجان به عنوان مرکز یکی از بخش های بزرگ استان بوشهر که همه روزه مورد استفاده بسیاری از ساکنین این منطقه قرار می گیرد از جمله راه هایی است که هر انسانی را به یاد سال های دور و راه های قدیمی مالرو می اندازد.

براساس این گزارش هم اکنون این جاده ۵۲ کیلومتری که بخش بوشکان را به مرکز شهرستان دشتستان متصل می کند در حال نابودی بوده و مردم برای تردد خود مجبورند از مسیراهرم خود را به برازجان برسانند.

مشخص نیست چرا تاکنون مسئولین استان برای احداث یک مسیر جدید و یا روکش آسفالت جاده قدیم هیچ اقدامی نکرده اند اما شایسته است مدیران حوزه راه بوشهر هر چه سریع تر نسبت به رفع مشکلات موجود در این مسیر گام برداشته و عنایت داشته باشند که بخش بوشکان به دلیل برخورداری از آب و هوای بسیار مطبوع در زمستان به خصوص ایام نوروز، همه ساله پذیرای میهمانان بسیاری از اقصی نقاط کشور بوده که دیدن چنین صحنه هایی برای مسافرین ورودی به این منطقه به هیچ عنوان در شان و منزلت مردم استان نمی باشد.

البته امیدواریم که گوش شنوایی در استان وجود داشته باشد.