امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ | کد خبر : 13029
     
 • به گزارش بوشکان نیوز، احمدیمحمدحسین احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران دشتستان اظهار داشت : اداره صنعت و معدن و تجارت دشتستان در یک سال اخیر در راستای حمایت از اشتغالزایی در شهرستان اهتمام جدی داشته است.
  وی افزود: همکاری بانک‌ها با دستگاه‌های اجرایی نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت اشتغال داشته و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی گامی در رفع معضلات بیکاری است.
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان خاطرنشان کرد: حمایت از فعالان در عرصه بافندگی و فرش دستباف در واقع از مهم‌ترین اولویت‌های این اداره در تقویت اشتغال خانگی در سال جاری به شمار می‌رود.
  احمدی تاکید کرد: در سال جاری تعداد ۶۹ نفر از بافندگان فرش دستباف شهرستان به بانک‌های مسکن شعبه مرکزی و نخلستان برای اخذ تسهیلات مشاغل خانگی معرفی که تاکنون تمامی آنها موفق به اخذ تسهیلات شده‌اند.
  وی از پرداخت ۳۱۰ تسهیلات اشتغال خانگی در دشتستان خبر داد و بیان کرد: در یکسال اخیر اداره صنعت معدن و تجارت پیگیری‌های لازم به‌منظور پرداخت تسهیلات خانگی را انجام داده که بیش از ۳۱۰ فقره تسهیلات مشاغل خانگی پرداخت شده است.
  احمدی یادآور شد: نظارت بر مشاغل خانگی نیز در دستور کار این مجموعه قرار دارد و تلاش می‌کنیم شاهد کیفیت‌بخشی به این مشاغل و پایدارتر شدن آنها باشیم.
  وی گفت: حمایت مسئولان استان و شهرستان از تولیدکنندگان واحدهای صنعتی امری لازم و ضروری است و امیدوارم مشاغل خانگی همواره تقویت شوند.

  نظرات کاربران در "پرداخت‌تسهیلات‌اشتغال‌خانگی‌دردشتستان"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان