خبرگزاری فارس: دلگرم: صعود به لیگ برتر با این شرایط امکان نداردبوشکان نیوز: سرمربی ایرانجوان بوشهر گفت: از ابتدای فصل خون دل خوردم و سعی کردم به فکر مشکلات فنی تیم باشم اما تا کی؟ اصلا با این وضعیت چرا باید لیگ برتری شویم.

به گزارش بوشکان نیوز غلامرضا دلگرم در گفت‌و گو با فارس که از شرایط تیمش به شدت نگران بود، اظهار داشت: در بازی مقابل پارسه تهران حق ما به هیچ عنوان شکست نبود و شرایط بازی به گونه‌ای بود که می‌توانستیم حداقل یک امتیاز بگیریم اما داور مسابقه با میزبان مهربان بود. نیمه دوم بیش از ۲۰ دقیقه وقت اضافه داشت اما وقت کشی دروازه‌بان حریف موجب شد بازی چندین بار از جریان بیفتد.

 

 

خسته شدم از بس فریاد بی‌پولی زدم

سرمربی ایرانجوان بوشهر تصریح کرد: اهل بهانه‌گیری نیستم و خسته شدم از بس فریاد بی‌پولی زدم، شرایط فنی تیم اگر عالی نباشد اما خوب است، تا چه زمان این همه فشار روی مربی و بازیکن باید باشد به خدا تحمل ما هم اندازه‌ای دارد.

دلگرم گفت: آیا مردم بوشهر می‌دانند ما بعد از بازی با پارسه هنوز به بوشهر برنگشته و در تهران هستیم؟ و جالب است پول تسویه حساب با هتل محل اقامت را نداریم.

وی گفت: بلیط پرواز مستقیم به بوشهر هم در کار نبود و باید به عسلویه رفته و از آنجا با اتوبوس راهی بوشهر سویم این در حالی است که یکشنبه مقابل ابومسلم بازی داریم  و این همه خستگی را بازیکنان من چگونه باید تحمل کنند. مردم و مسئولان استان بوشهر بدانند بازیکنان ایرانجوان هم اکنون به دلیل نبودن پول در حساب باشگاه امکان تخلیه هتل را نداشته و در حیاط هتل قدم می‌زنند و حال با این وضعیت تیم چگونه لیگ برتری شود.

سرمربی ایرانجوان بوشهر تصریح کرد: از ابتدای فصل خون دل خوردم و سعی کردم به فکر مشکلات فنی تیم باشم اما تا کی؟ اصلا با این وضعیت چرا باید لیگ برتری شویم.

 

بازیکن من لنگ ۲۰۰ هزار تومان پول است

وی افزود: شرایط مالی پیکان، نفت مسجد سلیمان و گچساران را با ما مقایسه کنید ببینید ما کجا و آن‌ها کجا، پیکان در نیم فصل شش بازیکن گرفته و شک نکنید کمتر از ۷۰۰ میلیون خرج نکرده و ما تنها دو بازیکن گرفتیم اما قانع بودیم ما حتی نتوانستیم پول این دو بازیکن را بدهیم.

دلگرم گفت: بازیکن من لنگ ۲۰۰ هزار تومان پول بوده اما وضعیت مالی باشگاه خوب نیست، سه هفته است به مدافع وسط تیم من قول یک میلیون تومان پول دادند اما همچنان خبری نیست.

سرمربی ایرانجوان بوشهر گفت: مهدی طارمی در بازی‌های گذشته از بهترین بازیکنان تیم بوده و به خاطر ایرانجوان قید تیم ملی زیر ۲۲ سال را زد اما در بازی مقابل پارسه تهران به دلیل عدم تمرکز بازیکن مستقیم خود را نگرفت و در یک صحنه ایرانجوان گل دریافت کرد و همین عدم تمرکز و فشار موجب شد مهدی در دقایق پایانی بازی از داور کارت قرمز بگیرد.

دلگرم بیان کرد: بازیکنان از هم ناامید شدند و فقط می‌گویند به ما چه چیزی پرداخت شده که مسئولان توقع لیگ برتری شدن دارند. چرا کسی به فکر ما نیست این موضوع برای استان بوشهر زشت است که اکنون در هتل لنگ پول تسویه حساب هستیم اما تحمل سختی را داشته و دارم ولی تحمل خرد شدن و کوچک شدن شخصیت بازیکنان و تیمم را ندارم.

سرمربی ایرانجوان بوشهر خاطرنشان کرد: قرار بود تیم در لیگ یک بماند و من به قول خود عمل کردم، چرا با این وضعیت توقعات را بالا می‌برند و می‌خواهند ما به لیگ برتر برسیم، به نظر شما اگر ایرانجوان صعود کند و پیکان، نفت و گچساران صعود نکنند آیا عدالت فوتبال اجرا می‌شود.

دلگرم یادآور شد: نمی‌دانم به کجا فریاد بزنم امیدوارم در روزهای سخت فکر اساسی به حال تیم ما بشود و اگر نمی‌خواهند تیم برای صعود به لیگ برتر بجنگد بگویند تا ما بازیکنان غیربومی را رها کنیم تا آن‌ها به خانه و زندگیشان برسند.من شرمنده بازیکنان هستم و خدا خدا می‌کنم این وضعیت ایرانجوان تمام شود.