بوشکان نیوز: سوء قصد به یک طلافروش دوره گرد در تقاطع خیابان شهدا- نواب صفوی شهر بوشهر منجر به انتقال وی به بیمارستان شد.

به گزارش بوشکان نیوز، این اتفاق ساعت ۲۲:۳۵ دقیقه (سه شنبه) و در محل ایستگاه تاکسی های خیابان بهشت صادق و صلح آباد (تقاطع نواب- شهدا) رخ داده است.

در این حادثه، موتورسواری با دو سرنشین پس از درگیری ناموفق با طلافروش دوره گرد و ناکامی در سرقت کیف وی، اقدام به شلیک گلوله به پهلوی وی کرده و از صحنه متواری شده اند.

خبر می رسد با تماس مردم و حضور نیروهای اورژانس، فرد مجروح از محل حادثه به بیمارستان شهدای خلیج فارس منتقل شده است.

گفته می شود این طلافروش دوره گرد اهل یکی از استان های کشور بوده که هر از گاهی اقدام به فروش طلاجات به مغازه های بوشهر می کرده، اما شب گذشته از سوی دو موتورسوار با هدف سرقت کیف طلاجات وی، مورد حمله و تیراندازی قرار گرفته است.

بررسی های اولیه نشان می دهد ضاربان که موتورسواری با دو سرنشین بوده اند، از یکی از شهرهای اطراف این طلافروش دوره گرد را تعقیب کرده و نهایتا شب گذشته در ابتدای خیابان نواب صفوی به وی حمله ور شده، اما وقتی با مقاومت او مواجه شدند، اقدام به شلیک یک گلوله به پهلوی وی کرده اند.

یک منبع آگاه گفت: با حضور سریع اورژانس برای انتقال مضروب به بیمارستان، اقدامات درمانی وی آغاز شده و وضعیت وی رو به بهبود گزارش می شود.

به گفته وی، اقدامات پلیسی برای شناسایی مهاجمان آغاز شده و آنها به سرنخ هایی هم رسیده اند.

مرجع: خلیج فارس