خبرگزاری فارس: وجود 150 نفر کودک کار در برازجانبوشکان نیوز: معاون فرهنگی اجتماعی شهردار برازجان از وجود ۱۵۰ نفر کودک کار در برازجان خبر داد.

به گزارش بوشکان نیوز عبدالرسول استادزاده امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: توجه به زیرساخت‌های فرهنگی در دستور کار متولیان فرهنگی این منطقه قرار دارد و در این مسیر اهتمام خاصی داریم.

وی افزود: فرهنگ‌سازی در جامعه با همکاری و همراهی مردم و مسئولان انجام می‌شود و از شهروندان انتظار داریم در این راستا در کنار شهرداری باشند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار برازجان از وجود ۱۵۰ نفر کودک کار در برازجان خبر داد و خاطرنشان کرد: وجود این تعداد کودک کار در سطح شهر موجبات آسیب‌های اجتماعی می‌شود و این امر باید ساماندهی شود که شهرداری برنامه‌ریزی لازم را انجام داده است.

استادزاده تصریح کرد: وجود تعداد زیادی موتورسیکلت در شهر برازجان موجبات ترافیک شدید شده و قرار گرفتن برازجان در رده دوم کشور از لحاظ فراوانی موتورسیکلت، مسئله‌ای است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی از وجود ۱۲ هزار دانشجو در دانشگاه‌های شهر برازجان خبر داد و افزود: برازجان چهار دانشگاه و تعداد زیادی دانشجو دارد و خدمات‌رسانی به این قشر لازم است.

این مسئول بیان کرد: بدون تردید دانشگاه‌های این شهر به عنوان کانون‌های فرهنگی و علمی می‌توانند در رشد و توسعه تاثیرگذار باشند و باید از پتانسیل جامعه دانشگاهی استفاده بهینه کنیم.

استادزاده یادآور شد: برای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و توسعه اماکن فرهنگی و تجهیز آنها اقدامات لازم انجام شده و با تامین اعتبارات شاهد تحولی اساسی در این مسیر خواهیم بود.