امروز: یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲ | کد خبر : 13265
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فاریاب نیوز صبح دیروز با حضور  آقای جابری ،معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ، آقای نوروزی مسئول نمایندگی آموزش و پرورش در بخش بوشکان ،آقای مظفری مدیر مجتمع آموزشی امام جعفر صادق(ع) فاریاب و همچنین آقای فرهادی دهیار فاریاب اولین کلاس هوشمند در فاریاب افتتاح شد.

   

  خانم زهرا ارشدی مدیر مدرسه حضرت معصومه(س) در این آیین به نمایندگی از همکاران و دانش آموزان همچنین اولیاء دانش آموزان از تلاشهای همه مسئولین به ویژه مسئول آموزش و پرورش بخش بوشکان آقای نوروزی  ، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان و آقای مرادی مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر  تشکر نمود.

  مدیر مدرسه حضرت معصومه (س) همچنین همکاری آقایان محمد مهدی ملاکی ، اسفندیار فرهادی و خلیل طهماسبی را  در محقق نمودن این مهم قابل ستایش دانست و افزود: سیستم کلاس هوشمند خواسته ی دانش آموز آیدا نظری ،دختر شهید منوچهر نظری به نمایندگی از دانش آموزان کلاس ششم در ادیبهشت ۹۲ بوده است.وی همچنین از آقای جابری و نوروزی درخواست داشت تا زمینه برای هوشمند سازی بقیه کلاسهای این آموزشگاه فراهم آورند.

  وی ادامه داد: با همسویی و  همکاری مسئولان  زمینه پیشرفت دانش آموزان فراهم گردد تا با قدرت و پویایی علمی ،فرزندانمان بتوانند توان علمی خود را به رخ جوامع بین المللی بکشند.

  در ادامه جناب آقای فرهادی دهیار روستای فاریاب از همکاری خود جهت هوشمند سازی کلاسهای بعدی این آموزشگاه خبر داد و افزود: تمام سعی خود را به کار خواهیم بست تا بتوانیم کلاسهای بیشتری در این آموزشگاه هوشمند سازیم.

  این  پنجمین کلاس  در سطح مدارس بخش بوشکان بود که به هوشمند سازی رسید. به امید روزی که با همت مسئولان تمامی کلاسهای این بخش هوشمند شوند.

  نظرات کاربران در "پیشنهاد دختر شهیدی که عملی شد +تصاویر"
  1. مرتضی .از بندرعباس گفت:

   تشکر از همه شما و خانواده نظری .

  2. خلیل طهماسبی گفت:

   دبستان حضرت معصومه (س) فاریاب با وجود پرسنل خوب و با انگیزه اشان و درصد بالای قبولی دانش آموزان این آموزشگاه در سطح مدارس شهرستان بویژه قبول در مدارس نمونه و برگزاری مناسبتهای ملی و مذهبی در بخش، از افتخارات فاریاب و بخش بوشکان میباشد.

  3. محمد گفت:

   تلاش مسئولان مدرسه هم در راه اندازی سیستم هوشمند قابل تقدیر است. انشالله با تلاش مدیران مدارس و مسئولان در مدارس ماهم تابلو هوشمند راه اندازی شود

  4. مهدی گفت:

   آموزش و پرورش بخش ما با مسئولیت برادر نوروزی همیشه فعال است. جای تقدیر دارد ان شاء الله در بوشکان هم شاهد راه اندازی کلاس هوشمند باشیم.

  5. کامران گفت:

   با تشکر از همه دست اندر کاران

  6. zanjene .j گفت:

   با سلام جا دارد از پیگیریهای مسئول محترم نمایندگی آموزش و پرورش بخش بوشکان جناب آقای نوروزی و همکارانشان در نمایندگی آموزش و پرورش و مدیر محترم مجتمع امام جعفر صادق (س) فاریاب در نسب سیستم کلاس هوشمند دبستان حضرت معصومه (س) فاریاب تقدیر نماییم


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان