به گزارش بوشکان نیوز به نقل از فاریاب نیوز صبح دیروز با حضور  آقای جابری ،معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ، آقای نوروزی مسئول نمایندگی آموزش و پرورش در بخش بوشکان ،آقای مظفری مدیر مجتمع آموزشی امام جعفر صادق(ع) فاریاب و همچنین آقای فرهادی دهیار فاریاب اولین کلاس هوشمند در فاریاب افتتاح شد.

 

خانم زهرا ارشدی مدیر مدرسه حضرت معصومه(س) در این آیین به نمایندگی از همکاران و دانش آموزان همچنین اولیاء دانش آموزان از تلاشهای همه مسئولین به ویژه مسئول آموزش و پرورش بخش بوشکان آقای نوروزی  ، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان و آقای مرادی مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر  تشکر نمود.

مدیر مدرسه حضرت معصومه (س) همچنین همکاری آقایان محمد مهدی ملاکی ، اسفندیار فرهادی و خلیل طهماسبی را  در محقق نمودن این مهم قابل ستایش دانست و افزود: سیستم کلاس هوشمند خواسته ی دانش آموز آیدا نظری ،دختر شهید منوچهر نظری به نمایندگی از دانش آموزان کلاس ششم در ادیبهشت ۹۲ بوده است.وی همچنین از آقای جابری و نوروزی درخواست داشت تا زمینه برای هوشمند سازی بقیه کلاسهای این آموزشگاه فراهم آورند.

وی ادامه داد: با همسویی و  همکاری مسئولان  زمینه پیشرفت دانش آموزان فراهم گردد تا با قدرت و پویایی علمی ،فرزندانمان بتوانند توان علمی خود را به رخ جوامع بین المللی بکشند.

در ادامه جناب آقای فرهادی دهیار روستای فاریاب از همکاری خود جهت هوشمند سازی کلاسهای بعدی این آموزشگاه خبر داد و افزود: تمام سعی خود را به کار خواهیم بست تا بتوانیم کلاسهای بیشتری در این آموزشگاه هوشمند سازیم.

این  پنجمین کلاس  در سطح مدارس بخش بوشکان بود که به هوشمند سازی رسید. به امید روزی که با همت مسئولان تمامی کلاسهای این بخش هوشمند شوند.