بوشکان نیوز: به گزارش خبرآنلاین؛ آنطور که سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است، آسمان نسبتا صافی که این روزها در اکثر نقاط کشور حاکم است، تا یکی دو روز آینده هم ادامه دارد.

احد وظیفه مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره وضعیت هوا در روزهای آینده به خبرآنلاین گفت: از امروز جمعه در برخی مناطق ارتفاعات مرکزی البرز، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور ابرناکی و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود که به تدریج از میزان ابرها در این مناطق کاسته می‌شود.
او گفت: در روزهای شنبه و یکشنبه در بیشترمناطق کشور جو آرام بوده و دمای هوا افزایش می باید. ضمن اینکه باید منتظر افزایش آلاینده‌های جوی باشیم.
وظیفه گفت: استان چهارمحال و بختیاری در روزهای آینده با حداقل ۱۹ درجه سانتیگراد زیر صفرسردترین استان و استان هرمزگان با ۱۲ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین استان کشور خواهد بود.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در مورد هوای تهران در این هفته گفت: استان تهران امروزجمعه با حداقل سه و حداکثر ۱۲ درجه نیمه ابری تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد است.
او گفت: با ورود سامانه بارش در اواسط هفته،پیش بینی می شود که تهران هم از روز دوشنبه بارانی شود. در روزهای شنبه و یکشنبه شاهد روند افزایشی دمای هوای تهران خواهیم بود. البته این افزایش دما نهایتا یک تا دو درجه سانتی‌گراد خواهد بود.