جمعیت آماریبه گزارش بوشکان نیوز، عبدالله حسینی کنگانی اظهار داشت: کنگان دارای موقعیتی منحصربفرد در استان است و بخش عظیمی از درآمد کشور از این شهرستان تامین می‌شود.

وی افزود: توجه جدی به مبلمان شهری در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد و امیدوار هستیم با تلاش دسته‌جمعی به اهداف مورد نظر برسیم.

شهردار کنگان خاطرنشان کرد: تجهیز پارک‌ها و احیای بوستان‌های محلات و نصب ست‌های ورزشی در اکثر پارک‌ها و افزایش خدمات و امکانات در حوزه خدمات شهری از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری است و در این مسیر گام‌های خوبی برداشته‌ایم.

حسینی کنگانی تصریح کرد: اجرای طرح جامع گردشگری در بندر کنگان مورد تاکید و توجه قرار دارد و برنامه‌ریزی لازم در این مسیر انجام شده است.

وی اضافه کرد: تلاش برای افزایش درآمد پایدار شهرداری کنگان مورد تاکید مدیریت شهری است و برنامه‌ریزی خوبی در این عرصه انجام گرفته است.

شهردار کنگان از افزایش چشمگیر جمعیت کنگان خبر داد و اظهار داشت: جمعیت کنگان از ۲۴ هزار نفر در سال ۸۵ به ۷۶ هزار نفر در سال ۹۰ رسیده و جمعیت کنگان سه برابر شده است.

حسینی کنگانی بیان کرد: تعداد مردان شهر کنگان چهار برابر زنان است و در برابر ۶۱ هزار نفر از جمعیت مردان، تنها ۱۵ هزار نفر از جمعیت کنگان را زنان تشکیل می‌دهند.

وی بر لزوم همکاری دسته‌جمعی مسئولان برای ارتقای سطح مبلمان شهری در بندر کنگان تأکید کرد.

*فارس