امروز: پنج شنبه, ۵ مرداد , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ | کد خبر : 13641
     
 • رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۲۲۷هزار خانوار معادل ۷۳٫۵درصد خانوارهای ساکن دراین استان مشمول دریافت دو مرحله سبد کالا هستند.

  بوشکان نیوز: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۲۲۷هزار خانوار معادل ۷۳٫۵درصد خانوارهای ساکن دراین استان مشمول دریافت دو مرحله سبد کالا هستند.

  به گزارش ایرنا، عباس تابش روز چهارشنبه در نشست ستاد تسهیلات سفر استان بوشهر افزود: این استان آمادگی لازم برای توزیع سبد کالا را دارد و تنها در انتظار نواختن زنگ توزیع در سطح کشور هستیم.

  تابش اضافه کرد: همه کالاهای مورد نظر درسبد کالا جذب شده و با اعلام توزیع در سطح کشور از طریق عمده و خرده فروشی ها در میان مردم توزیع می شود.

  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: برای تامین نیاز مردم در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز یکهزار و ۱۰۰ تن میوه درانبارهای استان بوشهر ذخیره سازی شده است.

  تابش اضافه کرد: این میزان میوه شامل ۳۰۰ تن سیب و ۸۰۰ تن پرتقال است.

  وی بیان کرد: برای رفاه شهروندان و ارایه خدمات و نیازهای مردم در روزهای پایانی سال از اول تا ۲۵ اسفند امسال نمایشگاه بهاره در ۱۰ شهرستان استان بوشهر راه اندازی می شود.

  تابش اظهار کرد: همچنین برای کنترل بازار و برخورد با متخلفان نیز گشت های مشترک نظارتی و بازرسی انجام می شود.

  وی در باره برپایی نمایشگاه های غیر مجاز نیز گفت: در نوروز نمایشگاه هایی بدون برنامه ریزی در کنار ساحل برپا می شود که اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان هیچ گونه امکان نظارتی بر نحوه کار و قیمت گذاری آنها ندارد به همین دلیل باید در این زمینه هماهنگی های لازم به عمل آید.

   

  نظرات کاربران در "۷۳٫۵ درصد بوشهری ها مشمول سبد کالا"
  آخرین اخبار