امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ | کد خبر : 13641
     
 • بوشکان نیوز: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۲۲۷هزار خانوار معادل ۷۳٫۵درصد خانوارهای ساکن دراین استان مشمول دریافت دو مرحله سبد کالا هستند.

  به گزارش ایرنا، عباس تابش روز چهارشنبه در نشست ستاد تسهیلات سفر استان بوشهر افزود: این استان آمادگی لازم برای توزیع سبد کالا را دارد و تنها در انتظار نواختن زنگ توزیع در سطح کشور هستیم.

  تابش اضافه کرد: همه کالاهای مورد نظر درسبد کالا جذب شده و با اعلام توزیع در سطح کشور از طریق عمده و خرده فروشی ها در میان مردم توزیع می شود.

  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: برای تامین نیاز مردم در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز یکهزار و ۱۰۰ تن میوه درانبارهای استان بوشهر ذخیره سازی شده است.

  تابش اضافه کرد: این میزان میوه شامل ۳۰۰ تن سیب و ۸۰۰ تن پرتقال است.

  وی بیان کرد: برای رفاه شهروندان و ارایه خدمات و نیازهای مردم در روزهای پایانی سال از اول تا ۲۵ اسفند امسال نمایشگاه بهاره در ۱۰ شهرستان استان بوشهر راه اندازی می شود.

  تابش اظهار کرد: همچنین برای کنترل بازار و برخورد با متخلفان نیز گشت های مشترک نظارتی و بازرسی انجام می شود.

  وی در باره برپایی نمایشگاه های غیر مجاز نیز گفت: در نوروز نمایشگاه هایی بدون برنامه ریزی در کنار ساحل برپا می شود که اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان هیچ گونه امکان نظارتی بر نحوه کار و قیمت گذاری آنها ندارد به همین دلیل باید در این زمینه هماهنگی های لازم به عمل آید.

   

  نظرات کاربران در "۷۳٫۵ درصد بوشهری ها مشمول سبد کالا"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان