خرمیبوشکان نیوز: فرماندار شهرستان دشتستان گفت: ۲۸ پروژه با ۳۲ میلیارد ریال اعتبار در دشتستان کلنگ‌زنی می‌شود.

 

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، علیرضا خرمی پنجشنبه‌شب در نشست با مسئولان شهرستان دشتستان اظهار داشت: برگزاری باشکوه برنامه‌های دهه مبارک فجر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و تلاش می‌کنیم تا این برنامه‌ها با کیفیت بالایی در شهرستان دشتستان برگزار شود.

وی با اشاره به برنامه‌های شهرستان دشتستان در دهه مبارک فجر، بیان داشت: ۲۸پروژه مهم و زیرساختی طی دهه مبارک فجر در شهرستان دشتستان کلنگ‌زنی می‌شود که بهره‌برداری از این پروژه‌ها در توسعه شهرستان دشتستان نقشی بسیار مهم دارد.

فرماندار شهرستان دشتستان با بیان اینکه برای اجرای این پروژه‌ها ۳۲ میلیارد و ۱۱۹ میلیون ریال هزینه خواهد شد، افزود: این طرح‌ها در شهرها و روستاهای مختلف شهرستان اجرا می‌شود و تلاش ما توسعه همه جانبه شهرستان است.

 

کلنگ‌زنی خط انتقال آب چنیر به بوشکان

وی به برخی از این طرح‌ها و پروژه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: خط انتقال آب چنیر به بوشکان، احداث شبکه فشار ضعیف و برقرسانی، تعریض پل محور راهدار، پارک غدیر برازجان، پیاده رو سازی خیابان‌های سطح شهر برازجان، بهسازی بلوار ۵۰ متری آزادگان برازجان و بازسازی دیوارهای حفاظتی تخریب شده شهر برازجان در دهه فجر کلنگ زنی می‌شوند.

خرمی همچنین از تلاش‌های صورت گرفته برای توسعه روستاهای دشتستان و بهبود زیرساخت‌های مورد نیاز در این روستا خبر داد و تاکید کرد: ساختمان دهیاری در روستاهای خوشمکان، بنداروز، چاهخانی و سرکره شهرستان دشتستان طی دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود.

وی به دیگر پروژه‌های این شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: عملیات اجرایی بهسازی گلزار شهدای دهرود علیا، گلزرا شهدای گزبلند، گلزار شهدای روستای بن سنا، گلزار شهدای روستای دشت‌گور، گلزار شهدای روستای بنار آب شیرین، گلزار شهدای روستای چهل زرعی عجم و گلزار شهدای روستای عیسوند نیز آغاز می‌شود.