بوشکان نیوز: در اولین افتتاح از پروژه های عمرانی شهر کلمه در دومین روز از دهه مبارک فجر پروزه آسفالت و بهره برداری خیابان جام جم به مساحت ۱۳۵متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۱۱میلیون تومان با حضور فرماندار ،بخشدار و سایر مسئولین شهرستانی همراه با شهردار و اعضای شورای شهر بدست فرزند شهید رحیمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش “آسیو”  امیر علی توسلی شهردار کلمه  ضمن تبریک و تهنیت ایام الله دهه مبارک فجر به مردم و عرض خیر مقدم به فرماندار و هیئت همراه اظهار داشتند، این پروژه  عمرانی با اعتبارات سالانه شهرداری تامین گشته و هم اکنون مورد استفاده مردم عزیز کلمه قرار میگیرد.
ایشان همچنین ابراز داشتند: پروژه های عمرانی و آسفالت خیابان های شهر که از این نظر با آمار ۲۳ متر مربع برای هر شهروند رکورد دار هستیم، با همکاری بی نظیر مردم شریف کلمه به انجام رسیده اند.
افتتاح پروژه بازسازی حسینیه سیدالشهدا که با مساحت ۳۲۵ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۱۰۵میلیون تومان با تخصیص اعتبار داخلی شهرداری و با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران طی۴ سال تکمیل یافت، در دستور کار قرار گرفت و این نکته هم حائز اهمیت است که پروژه بازسازی کارهای ناتمامی دارد که باید با همت مئولین شهر و شهرستان تکمیل گردد.
کلنگ زنی پارک بزرگ غدیر توسط مسئولین و یادمان شهدای شهر توسط پدر شهید محمد رضا جمالی انجام شد که امید است با حمایت مسئولان استانی و شهرستانی این دو پروژه در کمترین زمان ممکن به اتمام برسد.
توسلی در ارتباط با پارک غدیر و فضای سبز شهر ابراز داشتند،مبلغ مورد نیاز برای تکمیل پارک غدیر با مساحت ۳/۵هکتار طبق بررسی بخش فنی شهرداری به اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان نیاز است که لازم است با همت فرماندار محترم و مسئولین استانی این اعتبار تامین گردد.
فرماندار محترم و مسئولین همراه پس از بازدید از مدرسه بشارت و درمانگاه امام علی(ع)، کلمه را به مقصد شهر جدید بوشکان ترک کردند.

گزارش و عکس:ایمان عبدی