بوشکان نیوز: سرباز کریستوفر هوگان، طرفدار تیم سیاتل سی هاکس در لیگ ملی فوتبال آمریکا در میانه جشن پیروزی تیمش از راه دور- از پست نظامی خود در قندهار افغانستان- بود که به او گفتند تلفن را بردار، رئیس جمهور اوباما پشت خط است.

به گزارش فرارو به نقل از واشنگتن تایمز، اوباما با این سرباز آمریکایی که در حال خدمت در افغانستان است تماس گرفت تا پیروزی تیم وی را به طور ویژه به وی تبریک بگوید.

 
وی در گفتگو با خبرگزاری ان بی سی گفت: «رئیس جمهور در حال بررسی شرایط بود و از ما به خاطر کاری که انجام می دهیم تشکر می کرد. بسیار خوب است که در زمان خدمت و استقرار در کشوری دیگر، چنین اتفاق ویژه ای برای شما رخ دهد. مطمئنا امروز یکی از بهترین روزهای من از زمان حضورم در قندهار بوده است.»
 
این سرباز ارتش آمریکا که به همراه هنگ خود زمان طولانی را در یکی از خطرناک ترین بخش های افغانستان خدمت می کند در ادامه افزود: «هر چیزی که ما را به خانه نزدیکتر کند، برایمان متفاوت است.»
 
 
چهل و هشتمین دوره مسابقه سوپربول دوم فوریه ۲۰۱۴ در ورزشگاه «مت لایف»‌ رادفورد نیوجرسی بین دو تیم دنور برونکاز و سیاتل سی‌ هاکس  برگزار شد و سیاتل پیروز میدان بود.
«سوپر بول»‌‌ عنوان مسابقات قهرمانی لیگ ملی فوتبال آمریکا معروف به (NFL) است که هر سال در «یکشنبه سوپر بول» برگزار می شود. یکشنبه‌ای که بازی فینال سوپر بول برگزار می‌شود به یکشنبه سوپر بول معروف است و دومین تعطیلی ملی بزرگ آمریکا پس از عید شکرگزاری است.
بازی فینال سوپر بول از ۴ شبکه بزرگ تلویزیونی آمریکا به طور مستقیم پخش می‌شود و بیشترین بیننده برنامه تلویزیونی را دارد. به طوری که بازی فینال ۲۰۱۱ سوپر بول با ۱۱۱ میلیون بیننده رکورد پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی در تاریخ آمریکا را به خود اختصاص داده است. همچنین رکورد پربیننده ترین مسابقه ورزشی را با کنار زدن «لیگ قهرمانان اروپا‌« از آن خود کرده است.