امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ | کد خبر : 14225
     
 • به گزارش بوشکان نیوز به نقل از جام نیوز، اعتصابات باشگاه پرسپولیس موجب شده بین بازیکنان این تیم هم اختلافاتی به وجود بیاید. تنها سه، چهار بازیکن با این اعتصاب‌ها موافق بودند اما از آنجایی که این بازیکنان، بازیکنان محبوب دایی بودند و به نظر می رسید با سرمربی تیم هماهنگ هستند، بازیکنان جوان تر جرات حرکت خلاف نظر آنها را نداشتند.

   

  این اعتصاب که به علت مطالبات بازیکنان بود موجب شد خیلی از آنها در زمان اعتصاب با هم صحبت کنند و برای نشان دادن گرفتاری‌شان رقم طلب شان از تیم را اعلام کنند. همین اعلام طلب کافی بود تا برخی بازیکنان از قراردادهای نجومی دیگر هم تیمی ها مطلع شوند.

   

  شنیده شده بازیکنی مانند کفشگری قراردادی ۹۰۰ میلیونی با این تیم دارد. البته این بازیکن امسال بازی‌های خیلی خوبی برای سرخپوشان انجام داده اما واقعا ۹۰۰ میلیون تومان برای ۹ ماه بازی آن هم برای بازیکنی که گمنام بوده، زیاد به نظر می‌رسد.

   

  کفشگری تقریبا در نیمی از بازی‌های پرسپولیس به میدان رفته که به این ترتیب می‌شود ۹۰۰ میلیون برای ۱۵ بازی. یعنی هر بازی ۶۰ میلیون تومان که نشان می دهد کفشگری تقریبا دقیقه ای ۶۷۰ هزار تومان برای این تیم دولتی آب خورده است.

   

  البته باز این قرارداد در مقابل قرارداد جواد منافی که یک مربی است و گفته ‌می‌شود ۵۰۰ میلیون قرارداد دارد خیلی هم کم است. زیرا در همه جای دنیا عرف است که مربیان به مراتب کمتر از بازیکنان پول بگیرند.

   

  البته این‌ها همه شایعاتی است که در بین خود بازیکنان به وجود آمده است. مثلا قرارداد ۹۰۰ میلیونی محمد دایی هنوز رسما اعلام نشده که آیا واقعیت دارد یا خیر، که اگر واقعیت داشته باشد مشخص می شود برادر بزرگتر علی دایی به اندازه بهترین مربیان حال حاضر دنیا پول می گیرد. حالا او چقدر در این تیم موثر واقع شده را مطمئنا مدیران این تیم باید پاسخگو باشند.

  نظرات کاربران در "افشای مبلغ قرارداد نجومی چند پرسپولیسی"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان