امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ | کد خبر : 14240
     
 •  

  بوشکان نیوز: تصور کنید یک روزی را که در شهر بوشکان به پول نقد نیازمندید و عجله هم دارید. فورا به سراغ تنها دستگاه خودپرداز بانک کشاورزی بوشکان می روید در آنجا چه چیزی را مشاهده خواهید کرد؟

   

  بله! طبق معمول با یک صف طویل مواجه خواهید شد که یا باید قید پول نقد گرفتنتان را بزنید و یا باید با انتظار کشیدن در این صف، مدت زمانی طولانی را سپری کنید! اگر روز بعد از پرداخت یارانه ها باشد که دیگر قیدش را بزنید، بهتر است!

  SAM_3567

  شاید تنها زمانی که بتوان با خیال راحت و بدون صف انتظار، از دستگاه خودپرداز بوشکان استفاده نمود ساعت ۲ نصفه شب می باشد که تازه اگر شانس بیاورید و دستگاه مربوطه بعلت خرابی از شما پوزش نخواسته باشد!

   

  به جرئت میتوان گفت که دستگاه خودپرداز بوشکان از لحاظ برداشت پول نقد، جزو رتبه های نخست استان می باشد. شهر بوشکان جمعیتی رو به افزایش دارد و ساکنین روستاهای اطراف از قبیل شلدان، ایلشهر و امامزاده نیز جهت انجام امور بانکی به بوشکان مراجعت می کنند با توجه به این جمعیت، تنها یک دستگاه خودپرداز در شهر بوشکان می باشد که پاسخگوی نیاز مردم نمی باشد.

   

  در شهر بوشکان نیاز به وجود دستگاه خودپرداز دیگر بشدت احساس می گردد و از مسئولین مربوطه انتظار می رود که در این مورد اقدام نمایند.

  نظرات کاربران در "دستگاه خودپرداز بوشکان پاسخگوی نیاز مردم این شهر نیست"
  1. شورای اسلامی شهر بوشکان گفت:

   ضمن تشکر از سایت بوشکان نیوز، پیگیرهای لازم در خصوص افزایش خودپرداز از طرف شورای شهر انجام شده و مسئولین بانک استان با توجه به تراکنش بالای خودپرداز شعبه کشاورزی بوشکان قول مساعدت لازم را داده اند

  2. zangeneh .j گفت:

   باسلام و سپاس از سایت محترم و تیز بین بوشکان نیوز که این مهم را بیان نمودید بله واقعا جای تاسف دارد بخش بوشکان بالغ بر ۲۰هزار نفر جمعیت داری ۲ دستگاه خودپرداز دارد که بعضا دچار مشکل هم هستند یکی در شهر کلمه و یکی هم در شهر بوشکان جا دارد مسئولین این بخش و شهرهای بوشکان و کلمه با جدیت پیگیر شعبه بانک دیگر در بخش و نصب خودپرداز دوم در این دوبانک کشاورزی بوشکان و کلمه شوند باتوجه به اینکه این دو شهر در مسیر راه اصلی بوشهر به شیراز هم قرار دارند مراجعان زیادی هم دارند که بارها دچار مشکل بی پولی و شلوغی این دستگاها می شوند و همشیه هم گله مند هستند این همت بالا و پیگیری جدی عزیزا شورا و دیگر مسئولین بخش را می طلبد

  3. علی گفت:

   اره واقعا لازمه


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان