امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ | کد خبر : 14468
     
 •  نانوا

  بوشکان نیوز: بوشکان دارای دو نانوایی است که یکی در بالای شهر و دیگری در پایین شهر قرار دارد. در گذشته کیفیت پخت نانوایی های شهر بوشکان در حد مطلوبی نبود و این باعث نارضایتی مردم شده بود. مردم از کیفیت نامطلوب نان ها گلایه داشتند و صف نانوایی ها به تدریج خلوت و خلوت تر شد و حتی نانوایی ها به مرز تعطیلی نیز کشیده شدند!

   

  شاید همین موضوع باعث شد که نانواها به فکر راهی برای جذب مشتری بیفتند و این راه کار را در افزایش کیفیت نان های خود یافتند.

   

  نانوایی بالای شهر، کیفیت پختشان را افزایش دادند و اندکی از مردم دلگرم شدند اما این میزان هنوز هم کافی نبود. نانوایی پایین شهر دیگر پخت نمی کرد و وقتی که همه فکر می کردند که دیگر تعطیل شده است، این نانوا مشغول به تغییرات اساسی بود. این نانوا با تغییرات زیاد در نوع پخت خود، پا را فراتر گذاشت و کیفیت را به حد اعلاء رساند.

   

  حال با علت و چگونگی افزایش این کیفیت کاری نداریم مهم اینست که این امر خوشایند رخ داده است و با جلب رضایت مردم رونق نیز به نانواهای شهر بوشکان در حال بازگشت است. کیفیت پخت نان به حد مطلوبی افزایش یافته و میزان دور ریزی نان نیز کاهش یافته است که این اقدام نانوایی ها قابل تحسین است.

   

  مردم در انجام خریدهای خود آگاهند و کیفیت را در اولویت خریدهای خود مد نظر قرار می دهند. هر اقدامی که در جهت خدمت رسانی مطلوب به مردم انجام شود، بهتر است که بیان گردد تا مشوق راه آنان شویم.

  نظرات کاربران در "بهبود کیفیت پخت نان در شهر بوشکان"
  1. يك شهروند گفت:

   تمام مشکلات را بازرسان برطرف کردند ، مشکلی نداریم دیگه استراحت کنید

  2. یک بازرس گفت:

   کاش این همشهری عزیزخودش هم کار یک بازرس را انجام می دادو به کمک بازرسان می آمد تا باهم برویم سراغ مشکلات یقین که بی همکاری شما عزیزان مشکلات حل شدنی نیست

  3. يك شهروند گفت:

   خواستم اینقدر بازرسان زحمت خودشان ندهند ومشکلات بوشکان را رسیدگی نکنند خسته می شوند از بس مشکلات مارا حل می کنند.
   مشکلات کشاورزان و قشرهای دیگر را چقدر زحمت می کشند یکی یکی بازرسان مرتفع می کنند.

  4. رجب گفت:

   سبد کالا بر عکس سهام عدالت شد به غنی رسید به فقیر نرسید

  5. یکی شهر وندان بوشکانم گفت:

   سلام:خواستم مراتب تقدیر وتشکری داشته باشم خدمت رییس وپرسنل صنعت ومعدن شهرستان دشتستان که نظر لطف خاصی به بخش بوشکان دارندو با اعزام بموقع وسریع بازرسانشان مردم گیر افتاده در باتلاق گرانی وکم فروشی را نجات می دهند البته بشرطی که استمرارداشته باشه ومرتب کنترول بشه که با توجه به نظرلطف نماینده اتاق اصناف بخش وپیگیری مسئولین مربوطه این نمایندگی مسمرثمر بوده واست وبعداز بازرسی های بعمل آمده ۲۸بهمن کیفیت نان بسیاربسیار خوب شده تشکر تشکر تشکر

  6. بوشكاني گفت:

   البته یک شهروندهمان دشتستانی است

  7. بوشكاني گفت:

   جناب دشتستانی عزیز خود شماهم اذعان فرمودید که بهبود کیفیت نان نتیجه برخورد مردم بود نه بازرسی.
   مخلص کلام ازخود نانوائیها سوال کنید به چه علت بود که کیفیت پختشان بهتر شدمثل روز روشن است چه خواهند گفت ،حالا اگر شما قصد تبلیغی در این بین دارید می توانید به شکلی دیگر مطرح بفرمائید.

   • یک شهروند گفت:

    در واکنش به نظرات مطرح شده بوشکانی و دشتستانی این نشد که زحمت چشم گیروشبانه روزی بازرسان را ندیده بگیریم چون خالصانه دارند تلاش می کنند تمام تلاش بازرسان رفاه حال شهروندان است حالا اگر نان فارس وارد بازار ماشده وباعث بی رغبتی مشتری به نان خودمان شده و بازار مارا ورشکست نموده وباعث شده راه چاره ای بیابیم وچاره این است که ماهم نانی بهتر از نان فارس تولید کنیم تا عرض اندام نان فارس در میان مصرف کنندگان کاهش یابد ورضایت همشهریان را عملا بدست آوریم و با همدلی با هم به پیش برویم

  8. دشتستانی گفت:

   جناب بوشکانی عزیز مردم در تنگنا نباشند چه ربطی به قضیه بازرسی از نانواییها دارد واحد صنفی تا ترسی از بازرس و برخورد نداشته باشه هیچوقت رعایت نمیکنه چند بار در امسال از نانواییهای بوشکان بازرسی شده بنظر خود شما چقدر بازرسی شده و چقدر تخلف کشف شده از مسئول نماینده مجمع در آن بخش بپرسید که بازرسان چقدر اونجا نظارت میکنند بهتر است با دید بازتر به مسئله برخورد کنید مشکل تعطیلی نانواییها در آن بخش مسئله ای هست که خود واحدهای صنفی برای خودشان بوجود آورده اند باید تخلفی در قانون نظام صنفی باشد تا بازرس نظارت و برخورد کند مشکل خرابی لوله آب رو اداره برق که برطرف نمیکنه

  9. بوشكاني گفت:

   درجواب دشتستانی،بازرس می بایست به گونه ای نظارت داشته باشه که مردم در تنگنا نباشند واعتراض نکنند وقتی که تمامی عالم وآدم اعتراض کنند و کار به تعطیلی واحدهای صنفی بکشد آخر همه بازرسان متوجه می شوند آنجا هم دیگه فایده ای ندارد چراکه خودش تعطیل شده و به نتیجه رسیده که به ضررش است وباید عملکردش را تغییر دهد.پس بازرس دراین بین فقط نوشداروی بعداز مرگ سهراب بوده!

  10. دشتستانی گفت:

   باسلام
   آیا بهتر نبود در این مقاله از بازرسان و اداره صنعت معدن و تجارت دشتستان که نظارت دقیقی بر ناناییها دارد تقدیر و تشکر شود اداره ای که در همه عرصه ها حضور دارد و فعالیت میکند ولی هیچوقت تقدیر و تشکری از آنها نشد.


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان