بوشکان نیوز: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران رده‌بندی رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای سواری داخلی و خارجی عرضه شده در بازار ایران در شش ماهه نخست امسال را منتشر کرد.

براساس این رده‌بندی خودروهای ام.وی.ام ۱۱۰، تیبا، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۱۱ و سایپا ۱۴۱ به ترتیب بیشترین رضایت مشتریان را از کیفیت خودروهای سواری در سطح قیمتی کمتر از ۲۰ میلیون تومان کسب کرده‌اند.

در خودروهای عرضه شده در سطح قیمتی بین ۲۰ تا ۴۰ میلیون تومان نیز خودروهای پارس تندر، تندر ۹۰، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، جک، توجوی، پژو ۲۰۶، سورن، ام.وی.ام ۵۳۰، ام.وی.ام ۳۱۵، لیفان ۶۲۰، رانا، سمند معمولی، سمند EF7، پژو ۴۰۵ و پژو پارس به ترتیب حائز بیشترین رضایت مشتریان از کیفیت این خودروها شده‌اند.

اما در خودروهای با سطح قیمتی بین ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان، خودروهای کیا پیکانتو و گریت وال الیت بیشترین رضایت مشتریان را کسب کرده‌اند.

در خودروهای در سطح قیمتی بین ۶۰ تا ۸۰ میلیون تومان نیز مگان ۲۰۰۰، ام.وی.ام X33 و لیفان X60 به ترتیب دارای بیشترین رضایت مشتریان بوده‌اند.

در خودروهای با سطح قیمتی بین ۸۰ تا صد میلیون تومان نیز کیا نیو سراتو، مزدا ۳، ام جی ۶، ام جی روور ۵۵۰ و هیوندا آی ۲۰ حائز بیشترین رضایت مشتریان بوده‌اند.

هیوندا آزرا، هیوندا جنیسیس‌،هیوندا سوناتا، کیا موهاوی، نیسان تیانا، هیوندا وراکروز، کیا سورنتو، هیوندا IX35، کیا اپتیما، کیا اسپورتیج، میتسو بیشی ASX و سوزوکی گرند ویتارا نیز بیشترین رضایت مشتریان را در خودروهای با سطح قیمتی بیش از صد میلیون تومان کسب کرده‌اند.

منبع: ایسنا