بوشکان نیوز:  یک منبع آگاه از برکناری شهردار تنگ ارم خبر داد و گفت: شنبه ۲۶ بهمن ماه طی جلسه  شورای شهر تنگ ارم، شهردار این شهر از مقامش برکنار شد.

 

به گزارش بوشکان نیوز؛ وی گفت: حسین خدادادی از دوره سوم شورا نیز شهردار تنگ ارم بود که پس از شروع به کار شورای چهارم نیز در مقام شهرداری تنگ ارم ابقا شد اما به شکل ناگهانی و طی جلسه ای که اعضای شورا برپا کردند عملکرد وی را زیر سؤال برده و او را از مقامش برکنار کردند.

 

یکی از اعضای شورای تنگ ارم نرفتن به کیش را دلیل برکناری شهردار تنگ ارم دانست و گفت: وضعت بد اقتصادی در شهرداری، موجب شده بود که پرسنل شهرداری تنگ ارم حدود ۵ ماه حقوق نگیرند.

 

وی ادامه داد: در چنین شرایطی بود که اعلام شد شهردار و دو تن از اعضای شورای شهر تنگ ارم باید در جلسه شوراها و شهرداران کشور که در کیش برگزار می شود شرکت نمایند که هزینه سفر هر یک از این افراد بالغ بر یک میلیون تومان خواهد بود.

 

وی افزود: در پی این ماجرا شهردار تنگ ارم نیز اعلام داشت که بهتر است به جای اینکه جهت این سفر سه میلیون تومان هزینه شود، از این اعتبار جهت پرداخت حقوق عقب مانده ی پرسنل شهرداری استفاده شود که این امر موجب نارضایتی برخی از اعضای شورای شهر واقع گردید.

 

وی ادامه داد: همین امر موجب شد که علی رغم جلسه ای که اعضای شورای شهر در ۶ بهمن ماه برگزار کرده و طی نامه ای از زحمات و تلاش های شهردار این شهر تقدیر کنند، در جلسه ۲۶ بهمن ماه شورا و شهردار، عملکرد  شهردار به شدت مورد انتقاد قرار گیرد و او را برکنار کند.

 

وی یکی از دلایل شورا را جهت این امر انجام نشدن مصوبات شورا توسط شهرداری دانست در حالی که تا آن لحظه تمامی مصوبات شورا که بار مالی نداشتند توسط شهرداری اجرا شده بود و مصوباتی نیز که بار مالی داشتند به دلایل نبود اعتبارت لازم اجرایی نشده بود که اجرایی نشدن این مصوبات امری قابل قبول است.

 

وی اظهار داشت: برکناری حسین خدادادی از شهرداری تنگ ارم موجبات نارضایتی ۹۸ درصدی مردم این شهر را فراهم کرده است چرا که اکثر مردم این شهر از شهردار خود بسیار راضی بودند.

منبع:اتحادجنوب