3 پیشنهاد فصل بعد قلعه نویی را ببینید

پدیده مشهد؛ پول های کلان

اصلی ترین پیشنهادی که به قلعه نویی رسیده است پیشنهاد تیم شاندیزی پدیده است که در لیگ دسته یک حضور دارد و اگر از پس همتای مشهدی اش ، سیاه جامگان بر بیاید به لیگ برتر صعود خواهد کرد.
با توجه به پروژه ی تیم پدیده و سرمایه گذاری ای که مالکانش روی این تیم کرده اند تمام سعی خود را خواهند کرد تا بتوانند قلعه نویی را راضی کنند به مشهد بیاید تا به وسیله ی وی موفقیت سرمایه گذاری شان تضمین شود. مالکان پدیده هیچ ترسی از پرداخت های هنگفت ندارند و گفته می شود قلعه نویی اگر به پدیده بپیوندد گران ترین قرارداد تاریخ مربیان داخلی را به نام خود خواهد کرد.

ذوب آهن؛ بازگشت به اوج

در سوی دیگر تیم بحران زده ی ذوب آهن هم مشتری امیر قلعه نویی حساب می شود. ذوبی ها اگر بتوانند جان سالم از هفته های پایانی به در ببرند و و در لیگ برتر ماندنی شوند سال آینده وضعیت متفاوتی را تجربه خواهند کرد. گفته می شود سعید آذری قصد دارد تیم اصفهانی را به صدر فوتبال ایران بازگرداند و در این راه گزینه ی مطلوبش امیر قلعه نویی خواهد بود.

استقلال؛ تکرار قهرمانی ها

استقلالی ها هم به شدت دوست دارند قلعه نویی در تیمشان ماندنی شود اما امیر به شرطی سال دیگر هم در تیم پرطرفدار پایتخت باقی خواهد ماند که مانند امسال با این همه مشکل و دردسر دست و پنجه نرم نکند. این مربی به شدت از وضعیت امسال تیمش و بی پولی و جدایی ستارگانش خسته شده و در محفلی خصوصی هم عنوان کرده فشاری که امسال به رویش آمد به اندازه ی چندین سال مربیگری در تیم دیگر بوده است.

البته خود فتح الله زاده از ماندن سرمربی در تیم مطمئن است و مذاکرات دیگر باشگاه ها را با امیر جدی نمی گیرد. به گزارش فیفادی وی در این باره می گوید :

از این مذاکرات زیاد است، ولی قلعه‌نوعی جایی نمی‌رود. مطمئن باشید به جز من کسی از عهده قلعه‌نویی برنمی‌آید، ولی خیال‌تان راحت باشد که به‌ زودی قرارداد او را برای فصل آینده تمدید خواهیم کرد.