بوشکان نیوز: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان محمد حسین احمدی از برپایی نمایشگاه بهاره در دشتستان از تاریخ ۱۵ اسفند ماه به‌منظور ارائه کالاهای ضروری مورد نیاز مردم خبر داد.

 

به گزارش بوشکان نیوز، محمدحسین احمدی صبح امروز در نشست مسئولان دشتستان با بیان اینکه نظارت بر بازار و تلاش برای ثبات قیمت‌ها از برنامه‌های مهم اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان است اظهار کرد: باهمکاری اصناف و مردم تلاش خوبی برای ساماندهی بازار و کاهش قیمت‌ها انجام شده است.

 

احمدی از راه‌اندازی فروشگاه بهاره در دشتستان خبرداد و گفت: به منظور تنظیم بازار و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و عرضه کالاهای اساسی روز فروشگاه بهاره در اسفندماه در دشتستان راه ‌اندازی می‌شود.

 

وی ادامه داد: این نمایشگاه از تاریخ ۱۵ اسفند ماه لغایت ۲۵ اسفند ماه در محل سالن هلال احمر برازجان واقع در خیابان شهید عباس پور برپا خواهد شد و اقلام متفاوتی مانند مواد غذایی، پوشاک، کفش و خشکبار به عرضه خواهد رسید.

 

احمدی اظهار داشت: اغلب مواد عرضه شده در این نمایشگاه از محصولات دشتستان و استان خواهد بود که در قالب ۱۲۰ غرفه ارائه می شوند.

 

وی در ادامه با بیان همزمانی برپایی نمایشگاه بهاره و توزیع سبد کالا گفت: درخواست خرید حدود ۲۰۰ تن سیب و پرتقال به سازمان صعنت، معدن و تجارت استان داده شده است که در صورت تأمین، در نمایشگاه بهاره و بازار دشتستان عرضه خواهد شد.