امروز: دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۲ | کد خبر : 14820
     
 • اداره شهرداری با یک شهردار و یک سرپرست بوشکان نیوز: چندی پیش خبر برکناری شهردار تنگ ارم شنیده شد و براساس گفته ی یکی از اعضای شورای این شهر، نرفتن به کیش دلیل برکناری شهردار بوده است، دلیلی که مورد تکذیب رئیس شورای این شهر واقع شد و دلیل اصلی برکناری شهردار را دلایل دیگری بیان داشت.

  رئیس شورای شهر تنگ ارم در این خصوص گفت: در تاریخ ۱۰ مهر ماه طی مصوبه ای که شورا به شهردار اعلام کرد، درخواست کرد تا تمامی بدهی و طلب های شهرداری را به شورا اعلام دارد اما به دلایلی اجرای این مصوبه تا دی ماه سال جاری به تعویق افتاد و بعد از آن بدهی شهرداری را ۱ میلیارد و ۱۷۷ میلیون تومان اعلام داشت.

  نیک نام ادامه داد: به دلیل بی توجهی در اجرای مصوبات و اجرایی نشدن برخی مصوباتی که حتی بار مالی نیز نداشتند، در تاریخ ۶ بهمن ماه بر اساس ماده ۷۳ قانون شوراها نامه ای تحت عنوان ۱۰ سؤال به شهردار ارائه دادیم که حسین خدادادی در تاریخ ۱۶ بهمن در جلسه ای غیرعلنی تنها به ۴ سؤال پاسخ داد که از این بین تنها یک جواب آن قانع کننده بود برهمین اساس در جلسه ای که در ۲۶ بهمن ماه برگزار کردیم، وی را از شهرداری برکنار کردیم.

  نیک نام اضافه کرد: بعد از این جلسه اباذر حیدری که پیش از این مسئول امور مالی شهرداری تنگ ارم بود را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرده و نامه ی استیضاح حسین خدادادی را به فرمانداری دشتستان اعلام داشتیم که فرمانداری دشتستان نیز طی اقدامی استیضاح خدادادی را رد کرده و او را به شهرداری تنگ ارم ارجاع داد تا به فعالیت شهرداری خود ادامه دهد این در حالی است که در حال حاضر شهرداری تنگ ارم توسط یک سرپرست اداره می شود به عبارتی با این اقدام فرمانداری، شهرداری تنگ ارم یک شهردار و یک سرپرست دارد.

  منبع: اتحاد جنوب

  نظرات کاربران در "اداره شهرداری با یک شهردار و یک سرپرست!"
  1. گروز گفت:

   ز اوضاع تنگ ارم گر بپرسی بگویم همچو مصر است بعد مرسی

  2. شاهین گفت:

   اونیکه(مثل شیرو) ………هر دور با کلی مکافات میارنش از خداشه سر زبونها باشه هدفش همین بوده. این افراد کمبود دار که از خود اراده ای ندارند متاسفانه سرنوشت مردم را به این روز انداخته اند اگه چهارتا ادم مئومن خیراندیش درست و حسابی کاردان و عاقل و هوشیار خوشنام و اصیل می امدند به یقین اوضاع تنگ ارم اینطور نبود

  3. شهروند تنگ ارمی گفت:

   گفتن کچل بهتر یا مفو گفت ……

  4. علی گفت:

   واقعا متاسفیم برای اعضای این شورا که فرد بومی و کاردرست را بیرون میکنند.چون تمام روزنه های خاص را برای آنها بسته.
   آقای خدادادی حمایتت میکنم.


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان