امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ | کد خبر : 14939
     
 •  

  بوشکان نیوز: بوشکان با داشتن طبیعت های زیبا همه ساله یکی از نقاط پر تردد در ایام نوروز است که بیشترین گردشگران و مسافران نوروزی را در خود می بیند.

  SAM_3828

   

  مدت زمان زیادی را تا فرا رسیدن ایام نوروز در پیش نداریم و از مسئولین مربوطه انتظار می رود تلاش های خود را برای آماده سازی شهر جهت میزبانی از مسافران نوروزی سرعت ببخشند.

   

  در این بین شهرداری نقش بسیار مهمی در آماده سازی شهر دارد تا با زیباسازی شهر و ایجاد امکانات میزبانی شایسته باشد.

  اخیرا توسط شهرداری بوشکان جلسه ای با ادارات، شرکت ها، بانک و مدارس این شهر برگزار گردید که در این جلسه با تشکیل ستاد سفر، آمادگی خود را جهت میزبانی مناسب از مسافران نوروزی اعلام داشتند.

   IMG_0887

   

  مردم شهر بوشکان نیز همچون گذشته می توانند با میزبانی مناسب، خاطره ای شیرین را در نزد مسافران به یادگار بگذارند و فرهنگ میهمان نوازی خود را به رخ بکشند.

   

  با توجه به اینکه شهر بوشکان به لحاظ جغرافیایی در ورودی استان بوشهر قرار دارد هر ساله این شهر شاهد حضور گسترده مردم از نقاط مختلف کشور است که این میزان تردد، تلاش های ویژه مسئولین و مردم را برای میزبانی مناسب از مسافران نوروزی می طلبد.

   

  بوشکان دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیاری در زمینه گردشگری است و باید زمینه لازم برای استفاده از این ظرفیت‌ها فراهم شود تا بتوان میزبانی مناسب برای مسافران و گردشگران بود.

  نظرات کاربران در "شهر بوشکان، میزبانی مناسب برای مسافران نوروزی"
  1. سهراب گفت:

   سلام .ما که زیبای در اطراف شهر بوشکان ندیدیم .اینها همه مزرعه گندم وخندله.ماکه بهار طبیعی ندیدم

  2. صادق .ر گفت:

   اینها فقط خندل است کجاش زیباست

  3. کامران گفت:

   بسیار زیباست طبیعت بوشکان
   بهتر است به جای پریدن به هم و غلط غلوط گرفتن از هم برای استقبال از مهمانان نوروزی اماده شویم و در جذب توریست برای بخش تلاش کنیم

  4. یه هم شهری گفت:

   هیچ جای دنیا بوشکان نمیشه ب سلامتی بوشکان خودمون ک از صدتا لندن بهتره

  5. هم ولایتی گفت:

   بقول قدیمی های محل: چه بباره چه نباره، اسفند بهاره. واقعا میشه بهار رو تو اسفند ماه بوشکان دید. سفر به بوشکان یه پیشنهاد عالی برای مسافرت های عید و قبل از عید میتونه باشه. ما که تو بهمن ماه اومدیم کلی صفا و سرسبزی دیدیم.

  6. حسن دهرم گفت:

   درسته بوشکان بهارش قشنگه.سلام منو به عمار گلزار برسونین مرسی

  7. ناشناس گفت:

   خوشا بوشکان و وضع بی مثالش

  8. هم محلی گفت:

   سلام پوزش می خواهم شما درست گفتید

  9. بوشکانی گفت:

   در پاسخ به هم محلی: اول اینکه نوشته شده در ورودی استان بوشهر نه در ورودی بخش!
   دوم اینکه کجاش آدرس کج است؟ همه می دانند که بوشکان در ورودی استان بوشهر است! این خیلی مسلم است به نقشه جغرافیای استان بوشهر یه نگاهی بینداز تا بدانی که بوشکان در ورودی به استان بوشهر می باشد.

   • همولاتی بیطرف گفت:

    راست میگه خو
    البته بندر عامری دیلم و جم و ریز و بندو و چاه مبارک عسلویه و خشت و دالکی هم در ورودی بوشهر قرار دارند البته بعد از بوشکان

  10. هم محلی گفت:

   سلام اول این بیانیه نوشته شده شهر بوشکان در ورودی بخش واقع شده البته در ورودی از طرف فراشبند است نه استان بوشهر یادمان باشدآدرس کج ندهیم


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان