مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان بوشهر گفت: باتوجه به اساس بیماران کلیوی کشور و جهت دستگیری این نوع بیماران کلیوی وپیوندی بزرگترین موسسه خیریه بیماران کلیوی در استان بوشهر بنابر هماهنگی بادستگاه های زیر ربط این مراسم با حضور حامد کمیلی ستاره سینما و علیرضاروزگار ستاره موسیقی کشور برگزار میشود.

 

به گزارش بوشکان نیوز، اسماعیل عباسی در گفتگو با چغادک نیوزعنوان کرد که تمام درآمد از این کنسرت جهت پیوند بیماران کلیوی اختصاص داده میشود ولازم به ذکر است که استان بوشهر بالغ بر۱۰۰۰بیمارکلیوی متاسفانه از استان های نارسایی در این موضوع به شمار میرود.


اسماعیل عباسی افزود: از مهم ترین اهداف این مراسم به وجودآوردن نشاط و شادی دن هم استانی ها و بخصوص عزیزانی که پس از این نوع بیماری دچار افسردگی و ناراحتی روحی و روانی در زندگی میشوند

 


این کنسرت چهارشنبه ۱۴ اسفند ماه با اجرای زنده ستاره موسیقی کشورعلیرضا روزگا و با حضور ستاره سینما حامد کمیلی در دو سانس که شامل: سانس اول۱۸:۳۰ ،سانس دوم ۲۱:۰۰ در سینما ولایت پایگاه هوایی بوشهر برگزار خواهد شد.

 

 

اسماعیل عباسی مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان بوشهر از هم استانی ها تقاضا داشت که در این مراسم شرکت نموده وبرای خرید بلیط به انجمن بیماران کلیوی در بوشهر اقدام کنند.