امروز: یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۶.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ | کد خبر : 15107
     
 • به گزارش بوشکان نیوز محمدحسین احمدی ظهر امروز در نشست مسئولان اظهار داشت: نظارت بر بازار و تثبیت قیمت‌ها از اولویت‌های این اداره است و در سال جاری در این مسیر اهتمام خوبی داشته‌ایم.

   

  وی افزود: با همکاری مردم شاهد ثبات قیمت در بازار بودیم و امیدوار هستیم این روند تداوم یابد.

   

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۳ خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش تقاضای مردم برای خرید کالاهای اساسی و سفرهای نوروزی، طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز ۹۳ در شهرستان دشتستان برگزار می‌شود.

   

  وی تصریح کرد: در این طرح که از تاریخ ۱۵ اسفند ماه ۹۲ به مدت یک ماه اجرا خواهد شد، ضمن نظارت بر عرضه پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، شیرینی‌جات، میوه‌جات، مواد پروتئینی، بر روی مراکز اقامتی، تفریحی و دفاتر حمل و نقل درون و برون شهری نیز نظارت خواهد شد.

   

  احمدی اضافه کرد: بازرسان این اداره از ساعت ۷ صبح تا ۱۹ به‌صورت تمام وقت علاوه بر نظارت بر توزیع سبد کالا، نمایشگاه بهاره، انبار و سردخانه‌ها و واحدهای اقتصادی شهرستان، به‌صورت ویژه بر توزیع اقلام فوق‌الذکر نظارت خواهند کرد.

   

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان مردم را به‌عنوان بهترین ناظران بازار برشمرد و افزود: تلفن ۱۲۴ اداره در این ایام تا ساعت ۲۲ آماده پاسخگویی به همشهریان است و شهروندان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مراتب را با تلفن ۱۲۴ این اداره اعلام تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

  نظرات کاربران در "اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در دشتستان"

  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان