به گزارش بوشکان نیوز محمدحسین احمدی ظهر امروز در نشست مسئولان اظهار داشت: نظارت بر بازار و تثبیت قیمت‌ها از اولویت‌های این اداره است و در سال جاری در این مسیر اهتمام خوبی داشته‌ایم.

 

وی افزود: با همکاری مردم شاهد ثبات قیمت در بازار بودیم و امیدوار هستیم این روند تداوم یابد.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۳ خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش تقاضای مردم برای خرید کالاهای اساسی و سفرهای نوروزی، طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز ۹۳ در شهرستان دشتستان برگزار می‌شود.

 

وی تصریح کرد: در این طرح که از تاریخ ۱۵ اسفند ماه ۹۲ به مدت یک ماه اجرا خواهد شد، ضمن نظارت بر عرضه پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، شیرینی‌جات، میوه‌جات، مواد پروتئینی، بر روی مراکز اقامتی، تفریحی و دفاتر حمل و نقل درون و برون شهری نیز نظارت خواهد شد.

 

احمدی اضافه کرد: بازرسان این اداره از ساعت ۷ صبح تا ۱۹ به‌صورت تمام وقت علاوه بر نظارت بر توزیع سبد کالا، نمایشگاه بهاره، انبار و سردخانه‌ها و واحدهای اقتصادی شهرستان، به‌صورت ویژه بر توزیع اقلام فوق‌الذکر نظارت خواهند کرد.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان مردم را به‌عنوان بهترین ناظران بازار برشمرد و افزود: تلفن ۱۲۴ اداره در این ایام تا ساعت ۲۲ آماده پاسخگویی به همشهریان است و شهروندان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مراتب را با تلفن ۱۲۴ این اداره اعلام تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.