امروز: یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷.وقت شما بخیر
سرخط خبرها :
تبلیغات
تلگرام بوشکان نیوز
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ | کد خبر : 15222
     
 •  

  بوشکان نیوز: روز چهارشنبه ۱۴ اسفندماه جشن نیکوکاری در مدرسه شهید آیت شهر بوشکان برگزار شد و دانش آموزان به منظور دست گیری همکلاسی های خود با اهداء پاکتهای هدیه وجه نقد شادیهای خود را با آنان تقسیم کردند .

   

  به گزارش بوشکان نیوز این مراسم با حضور بخش دار بوشکان، روحانی مستقر در بخش، رئیس بانک کشاورزی، رئیس منابع طبیعی بخش، فرمانده پایگاه بسیج، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بوشکان همچنین مدیران، معلمان و دانش آموزان شهر بوشکان برگزار شد.

   

  این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان آغاز گردید و سپس کرامت الله خلیفه مدیر مدرسه شهید آیت بوشکان به حاضرین خیر مقدم عرض نمود. پس از وی حجت الاسلام زارعی شروع به سخنرانی کرد وی در اینباره سعی در برشمردن برکات اینگونه نیکوکاری ها را نمود. خداکرم نوروزی رییس شورای اسلامی شهر بوشکان نیز ضمن تشکر از شرکت کنندگان در این جشن، ابراز امیدواری کرد که این مراسم در سال های آتی نیز همچون امسال باشکوه برگزار گردد.

   

  سپس مسئولین به همراه دانش آموزان کمک های نقدی خود را برای حمایت از همنوعان بی بضاعت و نیازمند خود در صندوق های جمع آوری این کمک ها واریز کردند.

   

  از حواشی این جشن می توان به تشویق پرشور اهدا کنندگان توسط دانش آموزان در هنگام دادن هدایا اشاره نمود که شور و نشاط خاصی را به فضای این جشن بخشیده بودند.

   

  http://parsiup.com/upload/8n36_sam_4046.jpg http://parsiup.com/upload/tcpo_sam_4053.jpg http://parsiup.com/upload/yjx3_sam_4056.jpg http://parsiup.com/upload/seew_sam_4058.jpg http://parsiup.com/upload/6dn3_sam_4064.jpg http://parsiup.com/upload/jc6h_sam_4066.jpg http://parsiup.com/upload/fkag_sam_4068.jpg http://parsiup.com/upload/5x4p_sam_4074.jpg http://parsiup.com/upload/z6nw_sam_4076.jpg http://parsiup.com/upload/afvt_sam_4080.jpg http://parsiup.com/upload/1kjs_sam_4084.jpg http://parsiup.com/upload/p8tp_sam_4091.jpg http://parsiup.com/upload/zmvv_sam_4092.jpg http://parsiup.com/upload/xd8g_sam_4094.jpg http://parsiup.com/upload/b07k_sam_4098.jpg http://parsiup.com/upload/dnwh_sam_4100.jpg http://parsiup.com/upload/mopy_sam_4101.jpg http://parsiup.com/upload/l7us_sam_4102.jpg http://parsiup.com/upload/jah_sam_4109.jpg http://parsiup.com/upload/ehma_sam_4112.jpg http://parsiup.com/upload/9ysc_sam_4117.jpg http://parsiup.com/upload/quop_sam_4118.jpg http://parsiup.com/upload/lejm_sam_4119.jpg

  نظرات کاربران در "جشن نیکوکاری در شهر بوشکان برگزار شد"
  1. پدرام گفت:

   خسته نباشید آقای نیک نام و آقای رضایی…با سپاس فراوان از شما.

  2. معلم گفت:

   از سایت بوشکان نیوز و تلاش فرهنگی دست اندرکاران آن به خصوص جناب آقای نیک نام و آقای رضایی به خاطر پوشش خبری و تصویری وقایع شهرمان تقدیر و تشکر به عمل می آید.

  3. معلم گفت:

   از سایت بوشکان نیوز و تلاش فرهنگی دست اندرکاران آن به خصوص جناب آقای نیک نام و آقای رضایی تقدیر و تشکر به عمل می آید.

  4. حسين گفت:

   تشکر از مدیریت محترم سایت وزین بوشکان نیوز که حضور فعال دارند


  نظرات

  استان بوشهر
  ایران و جهان