به گزارش بوشکان نیوز، پیش از ظهر امروز دانشگاه خلیج فارس بوشهر روزی فراموش نشدنی را به خود دید که هیچگاه فراموش نخواهد کرد، دیدار مادر و فرزند شهیدش پس از ۳۱ سال. وقتی دو شهید گمنام در دانشگاه خلیج فارس به خاک سپرده شدند کمتر کسی فکر می‌کرد هویت یکی از این دو شهید مشخص شود و خانواده‌اش با وی دیدار کنند.

 

اما امروز این توفیق نصیب مردم ولایتمدار بوشهر شد تا در روزی فراموش نشدنی  نظاره‌گر دیداری آسمانی باشند که مادر بر مزار فرزندش پس از ۳۱ سال حاضر می‌شود.

مادر شهید صبوری

 

هرچند برنامه‌ریزی مفصلی برای این ملاقات انجام شده بود، اما در لحظه موعد هیچ برنامه‌ای در کار نبود و چشم‌ها همه نظاره‌‌گر مادری شدند که چگونه بر مزار فرزندش حاضر شد.

 

مادر شهید صبوری آنقدر صبور بود که از حاضران می‌خواست به زحمت نیفتاده و در این گرمی هوا سرپا نباشند، اما مگر می‌شد این صحنه دیدنی را فراموش نکرد.


مادر شهید صبوری بر سر مزار فرزندش

 

صدای هق‌هق گریه مردم و دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر بلند شده بود و مادر شهید نیز با فرزندش نجوای عاشقانه را آغاز کرده بود.

 

مادر شهید صبوری لوازم حجله دامادی را بر مزارش فرزندش پهن می‌کرد و جالب‌تر اینکه برای شهید گمنام دیگری که در کنار شهید صبوری به خاک سپرده شده بود نیز سفره دامادی پهن کرد تا شاید روزی مادر آن شهید هم به مزار فرزند شهیدش بیاید.


مادر شهید صبور بر سر مزار فرزندش در بوشهر

 

چه خوشحال است شهید صبوری و شهید گمنام دیگر که امروز شاهد چنین مراسمی هستند، اما بهروز صبوری هیچگاه شهید گمنام و همسایه ابدی خود را فراموش نخواهد کرد؛ حتی اگر مادرش بر مزارش حاضر شده باشد.

منبع: فارس